The Witcher dizisinin resmi Türkçe fragmanı yayınlandı!

The Witcher dizisinin yeni ve uzun fragmanı yayınlandı. Henry Cavill başrollü yeni Netflix dizisi Aralık ayında gösterilecek.

Oyun dünyasının en çok beğenilen serilerinden The Witcher’ın dizi uyarlamasına az kaldı. Bunun dışında dizinin senaryo kadrosunda da en çok satan kitapların yazarı olarak Andrzej Sapkowski de kaleme alıyor. Bu serinin ilk kitabı 1986 yılında yayımlanmıştır. İlk kitabın beğenilmesiyle bir seriye dönüşen yapım fantastik kurgusu ile 2007 yılında oyunlaştırılarak tüm dünyada bir klasik haline geldi. İlk fragman San Diego Comic-Con’da paylaşılmıştı. Yeni ve uzun fragman ise İtalya’nın Lucca şehrinde bugün gerçekleşen Comics&Games panelinde gösterildi.

İlginizi Çekebilir: Game of Thrones spin-off dizisi House of the Dragon duyuruldu!

The Witcher dizisi 20 Aralık tarihinde Netflix kütüphanesine eklenecek

Dizinin konusuna gelecek olursak destansı bir ailenin epik öyküsü anlatılıyor. Yalnız bir canavar avcısı olan Rivialı Geralt, insanların yaratıklardan bile daha kötü olabildiği bir dünyada kendine yer edinmeye çalışmaktadır. Ancak kader onu güçlü bir büyücü ve tehlikeli bir sırra sahip genç bir prensesle karşılaştırır. Üçlü, artık her geçen gün daha da vahşi hale gelen bu kıtada birlikte yürümeyi öğrenip aksiyon dolu maceralara çıkacaktır.

Dizinin başrollerinde ise Geralt of Rivia karakteri ile Henry Cavill (Mission Impossible – Fallout, Justice League), Yennefer karakteri ile Anya Chalotra ve Ciri’yi canlandıran Freya Allan bulunuyor. Yaratıcılığını da Lauren Schmidt Hissrich üstleniyor. Dizinin ilk sezonu ise 8 bölümden oluşacak. The Witcher, 20 Aralık 2019 tarihinde Netflix Türkiye kütüphanesindeki yerini alacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.