Stranger Things 4. Sezon Yakında Geliyor!

Stranger Things 4. Sezon Yakında Geliyor!

Stranger Things yıldızı David Harbour, karakteri ve genel olarak 4. sezonu hakkında ilginç ve beklenen açıklamalar yaptı.

Stranger Things 4. sezon için bekleyiş her geçen gün daha da yoğunlaşıyor. Bu yeni sezonun yapım süreci hayranların tahammül edemeyeceği kadar uzun oldu. Neyse ki, bu Ağustos’ta bitmesi planlanıyor. Yeni sezonla ilgili daha fazla güncelleme beklerken, yıldızların neler söylediğini kontrol etmek her zaman iyidir. Bu anlamda Gaten Matarazzo ve Maya Hawke’nin Stranger Things 4. sezon hakkında yaptığı röportajlar hayranları için teselli oldu. Ve şimdi, Stranger Things’de Jim Hopper’ı oynayan David Harbour‘dan başkası değil, bize yeni sezon hakkında biraz daha bilgi vermek için burada. Harbour, Collider ile yaptığı röportajda yeni sezonun ölçeğinden, karakterinden ve 4. sezonun senaryolarından bahsetti.

David Harbour’a göre Stranger Things 4. Sezon Hakkında Bilgiler!

Popüler oyuncu, Stranger Things 4. sezonunu önceki sezonlarla karşılaştırdığımızda ne kadar büyük olduğundan bahsetti. “Demek istediğim, daha büyük, ilk şey bu. Kapsamda, ölçekte, artık Hawkins’te olmadığımız fikrinde bile. Biz yerel olarak daha büyüğüz” dedi. “Yeni şeyler tanıtıyoruz, ancak aynı zamanda net, net, spesifik ve kesin bir bitişe sahip olmasını sağlamak için belirli bir yönde sıkılaştırıyoruz ve tamamlıyoruz. Gerçekten hakkında konuşamayacağım bir nokta.”

David Harbour, Hopper ve Gandalf arasındaki paralelliklerden bahsediyor, sürprizlerle dalga geçiyor

Hopper’ın da bir tür yeniden doğuşu olduğu için Harbour, karakteri ile Gri Gandalf arasındaki benzerliklere değindi. Sezonun ilk teaserında Rus hapishanesinde olduğunu öğrendikten sonra hepimiz onun öldüğünü düşündük. Her neyse, Harbor bizi bekleyen sürprizlerle de dalga geçti, tabii hiçbir şeyi bozmadan.

“Hopper hakkında konuşabilirim. Sanırım bunu birçok sezon için söylüyorum, ama bu benim en saf, en savunmasız, bir bakıma en sevdiğim sezon. Bizim gibi oldu. Görüyorsunuz, o bu Rus hapishanesinde, bu yüzden onu bir anlamda yeniden icat edeceğiz” dedi. “Ona dönüştüğü yerden yeniden doğuyor ve biz her zaman sizin bu neredeyse dirilişinizin Gandalf’ın ölmesini, Gri Gandalf’ın yeniden ortaya çıkmasını planlamıştık ve onun bu dirilişiyle gerçekten ilgileniyorum.”

Harbour’ın Stranger Things 4. sezondaki sürprizlere işaret ettiği gibi, belki de bu kısım en önemlisidir. “Hayatında, daha fazlasını göreceğimize dair sadece ima edilen birçok ipliği keşfediyoruz,” dedi. “Ve hakkında hiçbir şey bilmediğiniz bazı gerçek sürprizler var ki bunda ortaya çıkmaya başlayacak ve dizi ilerledikçe büyük rol oynayacak.”

Yeni sezonda neler olacak?

Oyuncu, Stranger Things 4. sezonunun en sevdiği sezon olduğunu belirtti. “Senaryolar her zaman daha iyiye gidiyor ve bu adamlar başladı ve Birinci Sezon çok sıkı, iyi ve belli bir şekilde samimi, çok iyi. Ve bu adamlar farklı yönlere gidiyorlar, hayranların birden fazla rolü var, ama şunu söyleyeceğim, yazı kendine has, özel bir tür olmaya devam ediyor, her sezon ne yapıyorlarsa yapsınlar olağanüstü” dedi Harbour. Ancak Duffer Kardeşler henüz tavanlarına ulaşmadı. “Ve bu, yine zirvedeyiz. Sanki büyük, güzel bir sezon olduğunu hissediyorum. İnsanların bunu görmesini bekleyemem.”

Görünüşe göre yazarlar Stranger Things 4. sezon senaryolarıyla olağanüstü bir iş çıkarmışlar. Bunun nedeni, tüm oyuncuların senaryoların çok iyi yazılmış olduğu gerçeğine işaret etmesi. Maya Hawke ve Gaten Matarazzo’nun ima ettiği gibi, Duffer Kardeşler, ekibin boş zamanları sayesinde senaryolar üzerinde çalışmak için çok zaman buldu. Bu nedenle Maya Hawke’a göre yeni sezon için uzun süre beklemek sonunda buna değecek. Matarazzo, yeni sezon senaryolarındaki detaylara bayıldığı için aynı şekilde düşünüyor. Oyuncuların haklı olduğunu ummaktan başka yapacak bir şey yok.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.