Dungeons and Dragons: Dark Alliance Xbox Game Pass'e Geliyor!
|

Dungeons and Dragons: Dark Alliance Xbox Game Pass’e Geliyor!

Dungeons & Dragons: Dark Alliance oyunu Xbox Game Pass‘e özel geliyor. Oyun, bolca aksiyonun tadını çıkarabileceğiniz bir co-op moduyla geri dönüyor. Ayrıca içerisinde birçok klasik karakter ve canavar barındırmaktadır.

Catti-brie, Wulfgar, Drizzt Do’Urden ve Bruenor Battlehammer gibi karakterler oyuna geri dönüyor. Bazı oldukça güçlü silahlar edinme potansiyeline sahip olmanın yanı sıra. Frost devleri, Spectators ve White Dragons da bu aksiyon oyununa geri dönen efsanevi canavarlar olacak. Buna ek olarak, D&D hayran kitlesi, Tuque Games’in ön sipariş paketi ve lansman sonrası içerik için yol haritası hakkında bilgi edinmek istiyor.

Dungeons and Dragons: Dark Alliance, 22 Haziran 2021’de piyasaya sürülecek olan Xbox Game Pass‘e gelecek. Xbox One ve Xbox Series X/S oyuncularının tümü, Xbox Game Pass başlığına ilk gün erişebilecek. Ayrıca, Xbox Cloud Gaming üzerinden erişime sahip telefon ve tablet oyuncuları. Dark Alliance, lansman gününde konsol ve PC çapraz oynamayı da destekleyecek gibi görünüyor.

DnD: Dark Alliance Ön Sipariş Paketi ve Deluxe Sürüm ne olacak?

Dark Alliance için ön sipariş veren Xbox oyuncuları, yalnızca temel oyuna değil, ek bir Beholder Silah Setine de sahip olacaklar. Beholder Silah Seti, partinizdeki kahramanların Beholder temalı bir pala, yay, balta veya çekiç kullanmasını sağlar. Ayrıca Deluxe Edition, temel oyun, Beholder Weapon Set, Lich Weapon Set ve Echoes of the Blood War genişletmesi için bir ön siparişle birlikte gelir.

Lansmandan Sonra, Dungeons and Dragons: Dark Alliance

Dungeons and Dragons: Dark Alliance, 2021’in geri kalanında güncellemeler sağlayan bir dizi lansman sonrası içeriğe de ev sahipliği yapıyor. Üç seviyeli yeni bir hikaye görevi içeren Wraiths ücretsiz DLC’sinin bu yaz gelmesi planlanıyor. Hikaye, bir orman ruhunu devirmeye çalışan bir Wraith grubuyla savaşmanız için size meydan okuyacak. PC ve Xbox Series X/S oyuncuları için Xbox Game Pass için bu güncelleme ayrıca iki oyunculu bir bölünmüş ekran içerecek.

İkinci (Troller) ücretsiz DLC bu sonbaharda gelecek ve Kelvin’s Cairn’i işgal eden Trollere odaklanacak. Ayrıca, bu güncellemeyle birlikte yeni meydan okuma derecelendirmelerinin gelmesi bekleniyor.

Echoes of the Blood War Expansion, yıl sonunda ücretli olarak yayınlanacak ve kadrosuna sihir tabanlı bir karakter ekleyecek. Ayrıca bu güncelleme ile yeni görevler ve canavarlar tanıtılacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.