Rammstein Yeni Albüm Çalışmalarını Bitirdi! Üç Yıl Turnede Olacaklar

Endüstriyel metal müziğin ilk akla gelenlerinden Rammstein yeni albüm çalışmalarını tamamladı.

DVD kayıtlarından sonra piyasadan uzak olan grup geri dönüyor. 2009 yılında yayınladıkları Liebe ist für alle da adlı 6. albümleri sonrasında uzun bir süre turnelerine devam ettiler. Son olarak Rusya’nın Minsk şehrinde orkestra ve koro kısmını kayıt eden grup Twitter’dan “7 numaralı albüm neredeyse hazır” diyerek paylaşımını yaptı. Grup şuan Till Lindemann, Richard Kruspe, Christian Lorenz, Christoph Schneider, Paul Landers ve Oliver Riedel’den oluşuyor. Grubun Richard Kruspe verdiği bir röportajında “2 sene önce ekiple beraber keyif almak için provalara başladıklarını ardından ortaya 28 adet fikir çıktı. Bunları duygusal ve hevesli olarak kullanıp yazıya dökmeye başladık.” demişti. Bu haberi paylaşmamızın üstünden bir ay geçmişken grup yeni albüm çalışmalarını da bitirmiş oldu. Şimdi ise Aralık ayında miksing aşamasının yapılacağı ve ardından 3 yıllık bir turneye çıkacaklarını belirttiler.

New Rammstein Album Mixing Start in December and Three Year Tour Confirmed

Rich Costey prodüktörlüğündeki albümün ismi henüz belli olmasa da 2019 yılının ilk aylarında Rammstein yeni albümünü yayınlayacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.