How To Sell Drugs Online (Fast) 2. sezon hakkında bilgiler

How To Sell Drugs Online (Fast) 2. sezonun ne zaman yayınlanacağı ile ilgili belirsizlik devam ediyor.

İlk sezonuyla IMDb ve Rotten Tomatoes gibi sitelerden yüksek puan alan dizinin hayranları yeni sezonu talep ediyor. Bu talepten önce ilk sezonun konusuna bir göz atalım. Gerçek bir öyküden uyarlanan yapım suç, komedi ve drama türünü bir arada buluşturan Netflix gençlik dizisidir. Alman yapımı olan dizinin ilk sezonu 6 bölümden oluşurken yaratıcılığını Philipp Käßbohrer ve Matthias Murmann üstleniyor. Dizinin yazarlığında bu ikiliye Sebastian Colley ve Stefan Titze eşlik ediyor. İlginç bir adı bulunan dizide Moritz Zimmermann ve Lenny Sander adlı iki yakın arkadaşın dünyasında geçenler anlatılıyor.

How To Sell Drugs Online (Fast) 2. sezon ne zaman yayınlanacak?

 

 

How To Sell Drugs Online (Fast) 2. sezon ne zaman yayınlanacak?

Moritz ve Lenny adlı bu iki yakın arkadaş zamanlarını bilgisayar oyunu oynayarak ve internet sitesi tasarlayarak geçirir. Son projeleri MyTems ile de ilgilenen gençler, 20-25 bin nüfuslu bir kasabada yaşamaktadır. Lenny tekerlekli sandalye ile ulaşımını sağlayan ve önümüzdeki birkaç yıl içinde ölmesi beklenen bir hastalığa sahiptir. Ancak bu durum onun pozitif tavrını hiç bozmamaktadır. Moritz ise son bir yılını ABD’de geçirmiş olan kız arkadaşının dönüşüyle beraber terk edilme durumuyla karşılaşmış bir gençtir. Moritz’in yurt dışında geçirdiği süre zarfında ekstazilere ilgi duymaya başlayan eski kız arkadaşını geri kazanmak istemektedir. Bunun içinde internet üzerinden uyuşturucu satmaya karar vermesiyle suç dünyasında birçok ilginç olayla karşı karşıya gelecektir.

Dizinin oyuncu kadrosunda Anna Lena Klenke (Lisa), Damian Hardung (Dan), Luna Baptiste Schaller (Gerda), Leonie Wesselow (Fritzi) ve Bjarne Mädel yer alıyor. Ayrıca dizinin yeni sezonu hakkında çeşitli söylentiler olsa bile henüz kesin bir şeyler bilinmiyor. Fakat dizinin sezon finali ise 2. sezonun olma ihtimali yüksek bir noktada bitiyor. How to Sell Drugs Online (Fast) dizisinin 2. sezonunun 2020 yılının bahar aylarında yayınlanması bekleniyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

You May Also Like

Bu Ay Neler Var ?

Merhaba arkadaşlar yaz geldi. Malum evde, işte sıcaktan şikayet edilmeye çoktan başladı.…

The Seven Deadly Sins 4. sezon yayın tarihi açıklandı!

The Seven Deadly Sins 4. sezon yayın tarihi açıklandı. Dizinin yeni sezonuyla…