The Irishman fragmanı yayınlandı! Robert De Niro ve Al Pacino bir arada

The Irishman filminin resmi fragmanı yayınlandı. Robert De Niro, Al Pacino ve Joe Pesci gibi oyuncular bir araya geliyor.

Martin Scorsese‘nin uzun zamandır merakla beklenen filminden ilk video paylaşıldı. Netflix‘in yapım bütçesi en pahalı içeriklerinden olacak yapımda birçok tanınmış oyuncu yer alıyor. 175 milyon dolarlık bütçesiyle göz kamaştıran film, Charles Brandt’ın I Heard You Paint Houses kitabından ekranlara uyarlanıyor. Steven Zaillian’ın kaleme aldığı senaryoda biyografi, suç türündeki yapım Jimmy Hoffa adlı bir gangsterin 1975 yılında gerçekleşen esrarengiz kayboluşu betimleniyor. International Brotherhood of Teamsters adlı işçi sendikasında memur ve bunun dışında da mafya suikastçisi olan Frank Sheeran‘ın farklı hayatlar sürüyor. Film aynı zamanda JFK suikasti ile Teamsters işçi sendikasının lideri Jimmy Hoffa‘nın öldürülmesi konularını da anlatacak.

The Irishman 28 Kasım'da Netflix ekranlarında yayınlanabilir

The Irishman 28 Kasım’da Netflix ekranlarında yayınlanabilir

Dünya prömiyerini 27 Eylül – 13 Ekim tarihleri arasında gerçekleşen 57. New York Film Festivali’nin açılış filmi olarak yapacak filmin bu sonbahar aylarında Netflix ekranlarında gösterilmesi bekleniyor. Filmde iki farklı dönem CGI teknolojisi sayesinde anlatılırken bütçesi de buna orantılı olarak giderek yükseliyor. Filmin oyuncu kadrosunda ise başroldeki isimlere Harvey Keitel, Bobby Cannavale, Ray Romano, Jesse Plemons ve Anna Paquin gibi önemli isimler eşlik ediyor. Filmin yarışmalarda yarışmak için önce sinemalarda sonra da platformda yayına girmesi söz konusu.

The Irishman filmi 28 Kasım tarihinde Netflix ekranlarında yayınlanabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.