Survivor 2019 yarışmacıları belli oldu! Türkiye - Yunanistan Kadrolar İzle!

Survivor 2019 yarışmacıları belli oldu! Türkiye – Yunanistan Kadrolar İzle!

Kısa bir süre sonra yayınlanacak Survivor 2019 yarışmacı kadroları açıklandı.

Survivor 2019 Ne Zaman? Survivor Yarışmacıları!

Geçen yıl Şubat ayında başlayan program için bu yıl yeniden mekan için Dominik Cumhuriyeti seçildi. Bu yılda farklı bir formatta televizyon izleyicilerinin karşısına çıkacak program için şimdiden hazırlıklar başladı. Program çekimleri için şimdiden Dominik’e giden Ilıcalı, helikopterden çektiği görüntüleri kendi Instagram hesabında paylaştı. Geçen sene All Star yarışmacılarıyla yayınlanan yarışma programında bu yıl birçok sürpriz isime yer verileceği açıklandı. Acun Ilıcalı ise “Survivor şubat başı başlıyor, Türkiye-Yunanistan var. Çok acayip yarışmacılar var. Hiç öyle popüler gözüyle bakmayalım, iki tane mermi gibi takımın hayat mücadelesi var. Seyredenler pişman olmaz.” diyerek programın sevenlerine güzel bir haber vermiş oldu. Yarışma 2 Şubat 2019 Cumartesi günü TV8 ekranlarında başlayacak ve Türkiye-Yunanistan ortak yayınıyla izleyicilere ulaşacak.

İşte Survivor 2019 katılacak tüm yarışmacıların listesi!

Hakan Kanık, Sude Burcu, Yusuf Karakaya, Seda Ocak, Bora Edin, Ecem Onaran, Hikmet Tuğsuz, Kader Karakaya, Atakan Işıktutan, Melisa Emirbayer, Büşra Yalçın, Okay Köksal

Bu adayları YouTube’dan yayınlanan videolar sonrası Acunn sitesinden oyunuzu kullanabileceksiniz. İşte Survivor 2019 yarışmacıları!

https://www.youtube.com/watch?v=ylRVCG_DMrA

28

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.