Geçtiğimiz haftalarda Tupac‘in ‘All Eyez On Me‘ adlı bir belgeselinin haberini vermiştik.

Bu belgeselde Hip-hop dünyasında çocukluktan zirveye çıkışının anlatıldığı belgeselde Jeremy Haft, Steven Bagatourian ve Ed Gonzalez üçlüsünün senaryosunu yazdığı filmin yönetmenliğini de Wild For The Night ve Next Day Air gibi filmleriyle tanınan Benny Boom yapıyor.

O belgeselin başrolünde ise Demetrius Shipp Jr.’u göreceğiz. Henüz 1996’da 25 yaşındayken hayatını kaybeden sanatçı rap dünyasının en önemli efsanelerinden biri olarak görülüyor. 2009’daki Notorious ve 2015’teki Straight Outta Compton belgesellerin yolunda gidecek belgeselde Jamal Woolard’i The Notorious B.I.G., Dominic L. Santana’i Suge Knight, Stefon Washington’ı Puff Daddy, ve Jarrett Ellis’i ise Snoop Dogg temsil ediyor. 16 Haziran’da vizyona girecek belgeselden Tupac Shakur’un ailesinin memnun kalmadıkları ve başka bir belgesel için Steve McQueen ile çalışılmaya başlandığı bildiriliyor.

Steve McQueen ise şöyle : ” Bu efsanevi sanatçının hayatını ve zamanlarını keşfetmek için son derece heyecanlandım ve heyecanlandım. 1993 yılında NYU sinema okuluna katıldım ve ortaya çıkan hip-hop dünyasını ve benimkini küçük bir şekilde karşılıklı bir arkadaşı vasıtasıyla Tupac’ın üst üste binişini hatırlayabiliyordum. Tupac Shakur’dan daha parlak parlayan varsa az. Bu yetenekli adamın hikayesini anlatmak için ailesiyle yakından çalışmak için sabırsızlanıyorum. ” diyerek belirtiyor.

https://www.youtube.com/watch?v=8AhInjNehks

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

You May Also Like

Bu Ay Neler Var ?

Merhaba arkadaşlar yaz geldi. Malum evde, işte sıcaktan şikayet edilmeye çoktan başladı.…

The Seven Deadly Sins 4. sezon yayın tarihi açıklandı!

The Seven Deadly Sins 4. sezon yayın tarihi açıklandı. Dizinin yeni sezonuyla…