Black Metal Temalı Lord of Chaos Filminden Yeni Fragmanlar! (8 Şubat)

Black Metal Temalı Lord of Chaos Filmi Fragmanı Yayında! (8 Şubat)

Black Metal içerikleriyle korku ve gerilim filmi Lord of Chaos yeni fragmanları paylaşıldı.

Yönetmenin bir süredir hazırladığı uzun metrajlı projesi Norveç’in Black Metal dünyasına giriş yapıyor. Jonas Åkerlund’un yönetmenliğindeki filmde, Norveç Black Metal sahnesinde 80’li ve 90’lı yıllara damgasını vuran önemli olaylar konu ediniyor. Konu ise Michael Moynihan ve Didrik Søderlind’in 1998’de yayınladıkları aynı adlı romandan alınıyor. Filmde bir gencin 1990’ların başında Oslo’da Norveç Black Metal’ini başlatma arayışının şiddeti doğurması anlatılıyor. Mayhem’den Euronymous ve Burzum’dan Varg Vikernes’in o dönem yaptıkları kilise yakma gibi gerçek olaylardan alınan yapımda müzikleri ise Sigur Ros ayarlıyor. Oyuncu kadrosunda ise Rory Culkin, Emory Cohen, Sky Ferreira, Jack Kilmer ve Valter Skarsgård gibi isimler bulunuyor.

lord of chaos fragman, oyuncular, konusu, poster

İlk olarak Sundance Film Festivali’nde gösterimini yapan Lord of Chaos, 8 Şubat’tan itibaren Amerika’da gösterime girecek. Türkiye’de vizyona girmesi ise şimdilik beklenmiyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.