Geçtiğimiz yıl birçok güzel etkinliğe ev sahipliği yapan ve dünyaca ünlü birçok ismi sahnesinde ağırlayan Zorlu PSM bu sezonda açılışını MIX Festival ile yapıyor. 30 Eylül – 1 Ekim tarihleri arasında olacak festivalde birçok çeşitten müzik grubuyla ve Silent Party, bit pazarı, plak pazarı gibi çeşitli etkinlikleriyle arkadaşlarınızla hoşça bir vakit geçirebileceğinizi hissettiriyor.

Ana Tiyatro, Drama Sahnesi, Studio, Meydan Fuaye, VIP Lounge, Sky Lounge ve PSM Amfi’ye yayılacak MIX FESTIVAL programı dahilinde sahne alacak isimlerden bazıları şunlar; ülkemizde büyük bir hayran kitesli bulunan İngiliz grup Oi Va Voi, Türk rap’inin en popüler ismi Ceza, sahne şovları ve albümleriyle bir fenomene dönüşen Büyük Ev Ablukada, kendine has tarzıyla Türkiye’de olduğu kadar dünyada da ses getiren Baba Zula, rap sahnemizin en önemli isimlerinden Mode XL, hiperaktif sahne duruşuyla ünlenen ve Sattas, Latin Amerika’lı reggae grubu Che Sudaka, 70’li yılların psychedelic, funk ve soul şarkılarını günümüze uyarlayan Hey! Douglas ile reggae müziğin ülkemizdeki en başarılı temsilcisi Sattas’ın haricinde Gaye Su Akyol, She Past Away, The Ringo Jets, In Hoodies, Neophon Ensemble: Welcoming Maqam ve daha birçok isim için orada bulunmayı unutmayın diyoruz.

 

Kimler sahne alacak ?

14067454_567845216732390_41971728356808520_n

30 Eylül – Cuma

Ana Tiyatro

19.00 – Sattas

21.00 – Che Sudaka

23.00 – Büyük Ev Ablukada “Fırtınayt”

01.00 – Hey! Douglas

Drama Sahnesi

20.15 – Şenay Lambaoğlu Quintet

22.00 – Ayşe Tütüncü & Emre Karabulut Dörtlüsü

23.45 – Elif Çağlar Quartet

Studio

19.30 – In Hoodies

20.45 – She Past Away

22.15 – The Ringo Jets

00.00 – Rock Party

Meydan Fuaye

18.00 & 19.45 – Neophon Ensemble: Welcoming Maqam

VIP Lounge

22.30 – DJ Set

 

1 Ekim – Cumartesi

Ana Tiyatro

16.30 – LuXus

18.15 – Eypio ve Burak King

19.45 – Ceza

21.30 – Oi Va Voi

Drama Sahnesi

15.30 – Ahmet Ali Arslan

17.00 – Gökçe Kılınçer

18.30 – Niyazi Koyuncu

20.15 – Erdal Erzincan

22.00 – Taksim Trio

23.45 – Ahmet Aslan

Studio

17.15 – Kolektif İstanbul

19.00 – Mode XL

20.30 – Gaye Su Akyol

22.30 – Baba Zula

00.30 – Turkish Edits Present Aksak

Amfi

14.00 – Ponza

15.15 – İdil Meşe & Da Poet

16.30 – Help! The Captain Threw Up

17.45 -Uluru

19.00 – Ozbi

20.15 – Kamufle

21.30 – Try Soldier Dance Show

Meydan Fuaye

16.00 -Try Soldier Hip-Hop Dans Atölyesi

17.15 – Try Soldier Dance Show

VIP Lounge

22.30 – DJ Set