Zengin ve Yoksul oyuncuları kimler? Zengin ve Yoksul 2. bölüm izle!

Zengin ve Yoksul oyuncuları kimler? Zengin ve Yoksul 2. bölüm izle!

Zengin ve Yoksul 3. bölümüyle 21 Nisan pazar günü yayında olacak. Zengin ve Yoksul dizisi 7 Nisan pazar günü ATV ekranlarında yayına başladı.

Zengin ve Yoksul 2. bölüm özeti:

Zengin ve Yoksul 2. bölüm resmi özeti: “Aysel ve Karan’ın ortak çıktıkları yolda ilk yapmaları gereken Aleyna’yı Karan’a aşık etmek; ama Aysel’in hesap etmediği bir şey var, duyguları… Erdemlilerin şirketinin davetinde Meral, yeğenleri ve kocası ile ilgili onu çok şaşırtan bir mail alır.

Aziz’se bunun altında kalacak değil elbet, isimsiz mailin göndericisini tahmin etmekte zorlanmayan adamın Nihal’i şaşırtacak kötü bir sürprizi olacaktır… Karan ve Aleyna’nın ilişkisi ilerlerken Karan’ın annesi Sema herkesin oyunlarını darmadağın etmek üzere olacaktır.”

Yeni başlayan dizi önümüzdeki hafta ATV kanalında yeni bölümüyle yayınlarına devam edecek. Dizinin çekimleri İstanbul’un Üsküdar ilçesinde gerçekleşiyor.

Zengin ve Yoksul 3. bölüm fragmanı yayında!

Dizinin yeni bölüm fragmanı paylaşıldı.

Dizinin Oyuncuları

Binnur Kaya, Gökhan Alkan, Osman Sonant, Evrim Solmaz, Gülcan Arslan, Damla Colbay, Elif Doğan, Eren Hacısalihoğlu ve Tuna Orhan

Şuradaki oynatma listesi ile en son bölümü tek parça halinde bir şekilde izleyebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.