Zalim İstanbul oyuncuları kimler? Zalim İstanbul 2. bölüm full izle!

Zalim İstanbul oyuncuları kimler? Zalim İstanbul 2. bölüm full izle!

Zalim İstanbul 2. bölüm ile Kanal D ekranlarında yayınlandı. Zalim İstanbul 3. bölümüyle 15 Nisan pazartesi günü yayında olacak.

Zalim İstanbul 2. bölüm özeti:

Dizinin yeni bölüm özeti: “Seher, kayınvalidesi Neriman ve Agah arasındaki anlaşmayı duyunca çok öfkeleniyor!

Seher, satılık lafını duyduğunda beyninden vurulmuş halde elinde zarfla ok gibi fırlayıp Agah Karaçay’ın yüzüne çarpar utanmazlığını. Agah Bey ne olduğunu şaşırırken Seher, Ceren’in hırsı karşısında yerin dibinde girmiş haldedir. Evlatlarını ve eşyalarını toplayıp gitmeye kararlı Seher, yüreğindeki yangın gözündeki yaşla çocuklarını sığdırdığı otobüste bin parçaya daha bölünür.

Agah, Nedim’e karşı günah çıkarma durumunda bir anda Nedim’in ağzından dökülen kelimelerle heyecanlanırken, Karaçay köşkünün kapısındaki davetsiz misafirler Seher’in iplerini Agah’ın eline bırakır. ”

Yeni başlayan dizi önümüzdeki hafta Kanal D kanalında yeni bölümüyle yayınlarına devam edecek. Dizinin çekimleri İstanbul’da gerçekleşiyor.

Zalim İstanbul 3. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Dizinin yeni bölüm fragmanı paylaşıldı.

Dizinin Oyuncuları

Fikret Kuşkan (Agah Karaçay), Deniz Uğur (Seher Yılmaz), Mine Tugay (Şeniz Karaçay), Ozan Dolunay (Cenk Karaçay), Simay Barlas (Damla Karaçay), Berker Güven (Nedim Karaçay), Bahar Şahin (Ceren Yılmaz)

Yönetmen: Cevdet Mercan

Senaryo: Sırma Yanık

Şuradaki oynatma listesi ile en son bölümü tek parça halinde bir şekilde izleyebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.