Zalim İstanbul oyuncuları kimler? Zalim İstanbul 1. bölüm full izle!

Zalim İstanbul oyuncuları kimler? Zalim İstanbul 1. bölüm full izle!

Zalim İstanbul dizisi 1 Nisan pazartesi günü Kanal D ekranlarında yayına başladı. Zalim İstanbul 2. bölümüyle 8 Nisan pazartesi günü yayında olacak.

Zalim İstanbul 1. bölüm özeti:

Bir önceki bölümün özeti: “Değerlerine bağlı, gururlu ve biraz da tutucu, tam bir Anadolu kadınıdır Seher. Seher’in gözünde evlatlarının üçü de pırlantadır. O kadar ki, bir tek çocuklarıyla ilgili büyük konuşur Seher,”Hamurlarını toprağımda ellerimle yoğurmuşum! Yanlış yapmaz, günah, haram bilmez benim evlatlarım”

Lojistik sektörünün devlerinden, Agah Karaçay çocukluğunda geçirdiği kaza nedeni ile tekerlekli sandalyeye mahkum kalan yeğenine memleketinden “gelin” aramaktadır. Teklif evin yadigarı tarafından memleketlisi, babaanne Neriman’a ulaşır. Neriman, Seher’in ölse böyle bir teklifi kabul etmeyeceğini bildiği için, küçük torununu da ikna ederek usta bir düzenbazlığa girişir. Karaçayların ise dışarıdan görünen güçlü, ihtişamlı ve renkli yaşamının öteki yüzü, tehlikeli sırlar barındırmaktadır. Seher ailesi ile adım attığı Karaçay köşkünde, en korktuğu şeyle; çocuklarıyla, hırsla, parayla sınanacak, yaşananlar iki aileyi de temelden sarsacak, hayatlarındaki taşları yerinden oynatacaktır.”

Yeni başlayan dizi önümüzdeki hafta Kanal D kanalında yeni bölümüyle yayınlarına devam edecek. Dizinin çekimleri İstanbul’da gerçekleşiyor.

Zalim İstanbul 2. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Dizinin yeni bölüm fragmanı paylaşıldı.

Dizinin Oyuncuları


Fikret Kuşkan (Agah Karaçay), Deniz Uğur (Seher Yılmaz), Mine Tugay (Şeniz Karaçay), Ozan Dolunay (Cenk Karaçay), Simay Barlas (Damla Karaçay), Berker Güven (Nedim Karaçay), Bahar Şahin (Ceren Yılmaz)

Yönetmen: Cevdet Mercan

Senaryo: Sırma Yanık

Şuradaki oynatma listesi ile en son bölümü tek parça halinde bir şekilde izleyebilirsiniz.

https://www.youtube.com/watch?v=2zUIdHQxjko&list=PLSjxbVOzcv5L__OL9nPyBSCzflyUN7CaH

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.