Yeni Jumanji Filminden Fragman

Birçok çocuğun hayal dünyasını geliştiren film 1995 yapımı Jumanji’nin yeni filmi JUMANJI: Welcome To The Jungle ilk fragman geldi.

Kirsten Dunst ve Robin Williams’ın başrolünde bulunduğu film olan fantastik/gerilim türü yapım yeni versiyonuyla geri dönüyor. Bu sefer Robin Williams’ı izleyemeyeceğimiz için doğal olarak hepimizin içinde bir burukluk var. Kirsten Dunst’un da bulunmadığı filmin hikayesi şöyle : Bir grup okul öğrencisinin okulda aldıkları ceza dolayısıyla ders saati sonrasında oturdukları sınıfta bir çeşit video konsol oyunu bulmasına ve bu konsolla birlikte Jumanji evrenine girme maceralarına tanık olacağız.

Jack Black, Dwayne Johnson (The Rock), Karen Gillan ve Kevin Hart’ın bulunduğu kadrodan Jack Black film için herkesin Robin Williams olmadan olmaz eleştirisine yanıt vermiş. Robin Williams’a saygı duruşunda bulunacaklarını belirten Jack Black ile heyecanımızda ilk filmdeki gibi taze ve çocuksu olarak devam ediyor.

20 Aralık’ta vizyona gireceği belirtilen filmin ilk fragmanını aşağıdaki bağlantıdan izleyebilirsiniz.

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.