Ne zaman ne yayınlayacağı belli olmayan Netflix ve aniden yayına alacağı diziler arasında bir yenisi daha eklendi. The OA adındaki bu yapımda gizemli olarak beliriyor. Sound Of My Voice ve The East’te birlikte çalısan Brit Marling ve Zal Batmanglij’in yarattıkları The OA’dan bir afiş ve fragman paylaşıldı.

The OA’da neler var ?

Emory Cohen, Scott Wilson, Phyllis Smith, Jason Isaacs, Alice Krige, Patrick Gibson, Brendan Meyer, Ian Alexander ve Brandon Perea’nın kadrosunda bulunduğu yapım 16 Aralık’ta 8 bölümü ile beraber yayına başlayacak. Netflix’in bu sefer bizi hangi evrenlerde dolaştıracağını bilmediğimiz The OA’nın konusu “kaybolduktan 7 yıl sonra geri dönen Prairie Johnson (Brit Marling)’in hikayesine giriyoruz. Gizem ise bu kısımdan sonra devreye giriyor. Johnson, ne yapıyor, nasıl kayboluyor, nasıl dönüyor? Flashback’ler ve aile içindeki durumunda aktarıldığı bir maceraya konuk oluyoruz. ”

Stranger Things ile dozajı sonuna kadar ateşleyen bu sefer naptığıyla ilgili ufak bir fragmanı aşağıdaki bağlantıdan izleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

You May Also Like

Bu Ay Neler Var ?

Merhaba arkadaşlar yaz geldi. Malum evde, işte sıcaktan şikayet edilmeye çoktan başladı.…

The Seven Deadly Sins 4. sezon yayın tarihi açıklandı!

The Seven Deadly Sins 4. sezon yayın tarihi açıklandı. Dizinin yeni sezonuyla…