Yarının Sınırında - Edge Of Tomorrow Devam Filmi Geliyor! (Video)

Yarının Sınırında – Edge Of Tomorrow Devam Filmi Geliyor! (Video)

Tom Cruise ve Emily Blunt’ın başrollerinde bulunduğu Edge of Tomorrow devam filmi geliyor.

İlk filmiyle 2014 yılında boy gösteren ve büyük beğeni toplayan Yarının Sınırında – Edge of Tomorrow filminin ikincisi geliyor. Hiroshi Sakurazaka’nın All You Need Is Kill (Tek İhtiyacın Olan Şey Öldürmek) adlı eserinden uyarlanan ilk yapımın yönetmenliğini Doug Liman üstleniyordu. Filmin senaryosu ise uzaylılar ile savaşan bir askerin her öldüğünde aynı güne baştan başladığı bir hikaye şeklindeydi. Groundhog Day’i anımsatsa da o dönem eleştirmenler ve izleyenler tarafından çok sevilmişti. Ardından Warner Bros. tarafından 2016 yılından beri yeni filmi için çalışmalara başlayacağı söyleniyordu. Fakat bir türlü devam etmemişti.

edge of tomorrow 2 filmi vizyon tarihi tom cruise emily blunt fotoğraflar yarının sınırında

 

Dün Deadline‘ın yaptığı habere göre serinin devam filmi üzerine çalışmaların başladığı belirtiliyor. Hatta senaryo için Matthew Robinson ile anlaşıldığı iletiliyor. Hikayenin bu sefer Live.Die.Repeat and Repeat (Yaşa.Öl.Tekrar Et ve Yeniden Tekrar Et) yazısı gibi devam edeceği söyleniyor. Devam filmi olacak bu yapımda da ilk filmdeki gibi başrollerde Tom Cruise, Emily Blunt ve yönetmenlikte Doug Liman ile çalışılması üzerine çalışılıyor.

edge of tomorrow 2 filmi vizyon tarihi tom cruise emily blunt

Tom Cruise’un yoğun takvimi düşünüldüğünde Edge of Tomorrow 2 filminin 2020 sonrasında vizyona girmesi bekleniyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.