X-Men: Dark Phoenix Vizyon Öncesi Son Fragmanıyla Yayında! (Video)

Marvel evreninin büyük bir merakla beklenen X-Men: Dark Phoenix filminin vizyon öncesi son fragmanı yayınlandı.

X-Men serisinin yepyeni devam filminin vizyona girmesine az bir süre kaldı. Çizgi roman ve çizgi filmlerden sevilen Marvel evreninden yapımı Simon Kinberg’in ilk yönetmenlik deneyimine tanıklık edeceğiz. Filmin konusu ise The Dark Phoenix Saga hikayesinden beyaz perdeye uyarlanacak. Film, Jean Grey’in onun inanılmaz güçleri sonucu Dark Phoenix’e dönüşmesine odaklanarak başlıyor. Sonrasında X-Men’e katılan Grey’in bir takım üyesinin hayatının dünyadaki tüm insanlardan daha değerli olup olmadığına karar vermesi arasındaki macerayı girişmeleri anlatılacak. Ve karakterin çocukluğundan gelen bir kurgu olacak.

x men dark phoenix fragman konusu vizyon tarihi ne zaman

Oyuncu kadrosunda Jennifer Lawrence, Sophie Turner, Tye Sheridan, Jessica Chastain, Michael Fassbender, Nicholas Hoult ve James McAvoy gibi önemli oyuncular bulunuyor. Filmin kötü karakterine ise Jessica Chastain can veriyor. First Class ile devam eden X-Men serisi bu filmle beraber 20th Century Fox‘u satan Disney tarafından sonlandırılması da bekleniyor.

x men dark phoenix fragman konusu vizyon tarihi

X-Men: Dark Phoenix filmi 7 Haziran 2019’da vizyonda yerini alacak. Sinemaları ve gişe hasılatlarını altüst edeceği tahmin edilen filmin son olacağı söylenen fragmanını aşağıdaki bağlantıdan izleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.