Wreck-It Ralph 2’den İlk Fragman Yayında

İlk filmi 2012’de yayınlanan çizgi film Wreck-It Ralph‘in devamı Ralph Breaks The Internet: Wreck-It Ralph 2’dan fragman yayınlandı.

Sinemaya Oyunbozan Ralph adıyla buraya girdiği ve Ralph karakterinin sevimliliği ve saflığıyla ilgimizi çekmişti. İlk filmde bir video oyununda kötü adam kahraman olmak istemesi ve rüyasını yerine getirmek için yola koyuluyor. Ancak bu arayışı yaşadığı tüm çarşıya hasar veriyordu. Kahramanlarımız bu sefer maceranın altı yıl sonrasında, Ralph ve Vanellope, şimdi arkadaşlarıyla çarşılarında bir wi-fi yönlendirici keşfetmeleri ve onları yeni bir maceraya götürmelerini konu ediniyor. Yönetmenlik koltuğunda Rich Moore‘un yanına Phil Johnston‘un da katılımıyla Jim Reardon ve Jennifer Lee ile hikayeyi yazıyorlar. Filmde IMDB, eBay, National Geographic ve daha birçok internet devinin yanlış telaffuzları da arka planda gözümüze çarpıyor. Seslendirme kadrosunda ise  John C. Reilly, Sarah Silverman, Kelly Macdonald, Kristen Bell, Mandy Moore ve Alan Tudyk gibi daha birçok oyuncu bulunuyor.

Ralph Breaks The Internet: Wreck-It Ralph 2

21 Kasım’da vizyona girecek Ralph Breaks The Internet: Wreck-It Ralph 2‘den ilk fragmanı aşağıdaki bağlantıdan izleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

You May Also Like

Bu Ay Neler Var ?

Merhaba arkadaşlar yaz geldi. Malum evde, işte sıcaktan şikayet edilmeye çoktan başladı.…

The Seven Deadly Sins 4. sezon yayın tarihi açıklandı!

The Seven Deadly Sins 4. sezon yayın tarihi açıklandı. Dizinin yeni sezonuyla…