Başrolünde Woody Harrelson'in Olduğu Shock and Awe Filminden İlk Fragman

Woody Harrelson ve James Marsden’in başrollerinde olduğu ‘Shock and Awe’den ilk fragman yayınlandı.

Shock And Awe (Şok ve Dehşet), terimi düşmanı ani bir şekilde etkisiz hale getirmek anlamına geliyor. Askeri bir terim olarak yola çıkan film Irak Savaşı dönemine bizleri götürüyor. Amerika Birleşik Devletleri’nin başkanı olarak 2003 yılına geri sardığımız filmde “George Bush’un Irak Savaşı için planladığı bu taktik, Saddam Hüseyin’in “kitle imha silahları” olduğunu iddia ettiği için ortaya atılıyor. Ancak gazetecilerin bir kısmı bundan şüphelenip olayı irdelemeye başladığında perde arkasına doğru bir gidişata yol alınmasından” bahsediliyor. Knight Rider Newspaper’da çalışan Warren Strobel ile Jonathan Landay’in bakış açılarıyla anlatılan filmin yönetmenliğini Rob Reiner üstleniyor. Filmde Jonathan Landay’i, Woody Harrelson canlandırırken; Warren Strobel’e de James Marsden hayat veriyor.

Woody Harrelson Shock and Awe

Joey Hartstone’un senaryosunu yazdığı ilgi çekici yapımda başrollere Tommy Lee Jones, Milla Jovovich, Jessica Biel ve Rob Reiner eşlik ediyor. Film, Amerika’da 13 Temmuz‘da vizyonda olacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.