Wolf Alice 5 Ağustos'ta Gezgin Salon Etkinliğiyle İstanbul'da
|

Wolf Alice 5 Ağustos’ta Gezgin Salon Etkinliğiyle İstanbul’da

Wolf Alice 5 Ağustos tarihinde Gezgin Salon etkinliğiyle ilk defa İstanbul’da konser verecek.

İngiliz alternatif rock grubu King Gizzard & the Lizard Wizard ile beraber açık hava festivalinde olacaklar. Bu mart ayının içinde 3 gün Salon İKSV‘de konser verecekler. Ancak kısa süre içinde biten biletlerden çoğu kişide mağdur olmuş durumda olacaklar ki İKSV yeni bir konser haberi vermişti. Gezgin Salon etkinliği kapsamında bu sefer Küçükçiftlik Park’ta yazı estiren bir konser düzenlenecek. Geçtiğimiz yıl ise grup 5 tane albüm çıkarmışlardı. Ekibi daha çok türk ezgilerinden Aşık Veysel şarkılarına benzer melodilerinden tanıyoruz. Türk psychedelic müziğini, kendi içlerinde harmanlayarak kullanan ekip kısa sürede birçok kişinin ilgisini çekti. Ellie Rowsell önderliğindeki Wolf Alice ise Trainspotting 2 şarkılarında bulunan Foo Fighters ve Queens of the Stone Age gibi gruplara konserlerde eşlik eden bir müzik grubu oldular.

Wolf Alice 5 Ağustos Gezgin Salon Istanbul, Turkey Concert

Ayrıca Avustralyalı 70’ler punk rock’ıyla Amyl and The Sniffers grubunu da göreceğimiz 5 Ağustos Gezgin Salon: King Gizzard & The Lizard Wizard biletleri için şuradaki adrese bakabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.