Wiz Khalifa 4 Temmuz İstanbul Konserine Hazırlık
| |

Wiz Khalifa 4 Temmuz İstanbul Konserine Hazırlık

Rap müziğin ünlü isimlerinden Wiz Khalifa 4 Temmuz’da KüçükÇiftlk Park’ta konser vereceğini bir önceki haberimizde ilk paylaşanlardan olmuştuk.

Kısa sürede ön satış biletleri tükenen Wiz Khalifa 4 Temmuz’da KüçükÇiftlik Park konseri öncesi şarkılarıyla hazırlanalım. 2006’da müzik dünyasına Show and Prove albümüyle giriş yapan rap şarkıcısı ilk defa Türkiye’de konser verecek. 2007’de Warner Bros. Records ile anlaşma imzaladı. 2008’de eurodance unsurları içeren şarkısı “Say Yeah” ile radyolarda çalınarak adı duyulmaya başlandı. Warner Bros.’tan ayrıldıktan sonra ikinci albümü olan Deal or No Deal 2009 kasımda yayınladı. 2010 nisanda Internet üzerinden ücretsiz indirilebilen Kush and Orange Juice adlı bir mixtape çıkardıktan sonra Atlantic şirketiyle anlaştı. Sonrasında ise “Black and Yellow” şarkısı onun dünya çapında tanınmasını sağladı. Şarkı Billboard Hot 100 listesinde bir numara oldu ve 54. Grammy Ödülleri’nde “En İyi Rap Performansı” kategorisinde aday gösterildi. Hızlı ve Öfkeli serisine yaptığı müziklerle sağladığı çıkışı devam ediyor.

Wiz Khalifa 4 Temmuz’da İstanbul KüçükÇiftlik Park’ta ilk Defa Türkiye'de

Konser öncesi muhtemel setlist için listeyle konsere doğru geri sayımı hızlandırıyoruz. Konser biletlerine ise şuradaki adresten ulaşabilirsiniz.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.