Westworld 3. sezon detayları belli oldu! Westworld 3. sezon ne zaman başlıyor?

Westworld 3. sezon detayları belli oldu! Westworld 3. sezon ne zaman başlıyor?

Westworld 3. sezon hakkında detaylar belli oldu. HBO dizisinin yeni sezonunda yaşanacaklar ile ilgili bir röportaj paylaşıldı.

Dizi, ilk 2 sezonuyla beraber Game of Thrones ardından en çok merak edilen HBO yapımı diyebiliriz. Ayrıca bunu tetikleyen bir başka durum ise 2. sezon içerisinde yaşanan olaylar oldu. Bu sezonda karakterlerden Dolores farklı bir bedende parkı terk etmeyi sağlamıştı. Sonrasında Robert Ford adlı karakter gerçek dünyadaki evinde kendi bedenini yeniden yaratmış ve böylece artık gerçek dünyada serbestçe dolaşabilme avantajına sahip olmuştu. İki karakterinde yaratıcılarıyla yeniden bir araya geleceği zaman dizinin hayranları tarafından merakla bekleniyor.

Westworld 3. sezon ne zaman başlayacak? Yayın tarihi ve detaylar belli oldu

Westworld 3. sezon ne zaman başlayacak? Yayın tarihi ve detaylar belli oldu

Dizinin yazarları Jonathan Nolan ve Lisa Joy, Entertainment Weekly‘e bu durum ile ilgili bir röportaj vererek detayları paylaştı. Breaking Bad dizisinden tanıdığımız Aaron Paul‘un da yer alacağı 3. sezon gelecek bir zaman içindeki Los Angeles şehrinde olacak. 2016’da yayına başlayan yapım bu sezon ile daha farklı bir yöne girecek gibi görünüyor. Jonathan Nolan verdiği röportajda bu duruma şöyle: “Artık tahmin yürütme oyunu oynamanıza gerek kalmayacak bir sezon bizleri bekliyor. Bu yeni sezonda karakterlerimiz yaratıcılarını bulmak için yola koyulacaklar. İzleyicilerin ilgisini çeken bir gizem bulup buna 100 bölüm boyunca tutunan dizilere bayılıyorum. Ancak bizim dizimizin amacı hiçbir zaman böyle olmadı. Karakterlerimizin her yeni sezonda kendilerini farklı koşullarda hayat bulmasını ve mücadele etmesini istiyoruz. Oyuncularımızın ne kadar başarılı olduğunu düşününce bu durum daha da güzelleşiyor.

”Yapay zekanın doğuşu ve günahın geleceği hakkında karanlık bir macera” olarak tanımlanan dizinin oyuncu kadrosuna yeni sezonda Aaron Paul’la birlikte Lena Waithe, Marshawn Lynch ve Vincent Cassel katılıyor. Westworld 3. sezonuyla 2020 yılında HBO ekranlarında olacak.

https://youtu.be/64CYajemh6E

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.