Warner Bros. 2021 Yılındaki Filmlerini Aynı Anda Yayınlayacak
|

Warner Bros. 2021 Yılındaki Filmlerini Aynı Anda Yayınlayacak

Warner Bros. 2021 yılında vizyona girecek filmlerini aynı anda sinemalarda ve HBO Max platformunda yayınlayacak. Bu filmler arasında ‘Dune’, ‘The Matrix 4’, ve ‘The Suicide Squad’ gibi önemli yapımlar yer alıyor.

Anythingmag‘den aldığımız habere göre, HBO Max önümüzdeki sene için Warner Bros.’un 2021 yılında çıkacak filmlerini aynı gün göstereceğini açıkladı. Toplam 17 tane film yer alıyor. Pandemi sebebiyle zor günler geçiren sinema salonlarına bir kötü haber de Hollywood’un en büyük yapım şirketlerinden biri olan Warner Bros. firmasında geldi.

Geçtiğimiz haftalarda ‘Wonder Woman-1984’ü yılbaşı zamanında sinema salonları yerine dijital platform HBO Max’ta yayınlayacağını açıklayan şirket yeni açıklamasıyla sinema salonlarını üzecek gibi görünüyor.

Warner Bros.’un 17 filmi aynı gün sinema ve internette!

Şirketin CEO’su Ann Sarnoff bu durumu şöyle: “Warner Bros. Pictures Group’un bu yeni girişimi de dahil olmak üzere, yaratıcı çözümler gerektiren benzeri görülmemiş zamanlarda yaşıyoruz. Filmlerin beyaz perdeye geri dönmesini kimse bizden daha fazla istemez. Yeni içeriğin tiyatro sergisinin can damarı olduğunu biliyoruz, ancak bunu ABD’deki çoğu tiyatronun 2021 boyunca muhtemelen düşük kapasiteyle çalışacağı gerçeğiyle dengelemeliyiz.

Bu benzersiz bir yıllık planla, sergideki ortaklarımızı birinci sınıf filmlerden oluşan istikrarlı bir akışla destekleyebilir ve aynı zamanda sinemalara erişimi olmayan veya sinemaya geri dönmeye tam olarak hazır olmayan sinemaseverlere muhteşem 2021 filmlerimizi izleme şansı olacak. Bunu film severler ve sergiciler için bir kazan-kazan olarak görüyoruz ve film yapımcı ortaklarımıza bu koşullara bu yenilikçi yanıt üzerinde bizimle çalıştıkları için son derece minnettarız. ” açıklıyor.

Ayrıca, şirket: “”Mevcut çalışma ortamının ışığında, film bazında kısa vadeli rezervasyon kararları alıyoruz. Şu anda, Warner Bros. 2021 filmlerinin hibrit dağıtım modeli için herhangi bir ayrıntı vermedi. ” diyerek durumu özetliyor.

Bu 17 filmin hepsi şöyle: “The Little Things”, “Judas and the Black Messiah”, “Tom and Jerry,” “Godzilla vs. Kong,” “Mortal Kombat, “Those Who Wish Me Dead,” “The Conjuring: The Devil Made Me Do It,” “In The Heights,” “Space Jam: A New Legacy,” “The Suicide Squad,” “Reminiscence,” “Malignant,” “Dune,” “The Many Saints of Newark,” sports drama “King Richard,” “Cry Macho” and “Matrix 4”.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.