Ülkedeki müzik yapan grupların konserlerinin artış gösterdiği bir ortamda 28 Ekim’de gerçekleşecek Volkswagen Arena’da Yerli Yerinde ise dikkat çekiyor.

Son zamanlarda belirli durumlar yüzünden yabancı sanatçıların gelişinin zorlaştığı ve kısmende tercih etmiyorlar. Bunun sonucunda ise ülkedeki müzik yapan grupların öneminin ortaya çıkmasıyla birçok etkinlik ortaya çıkmış oluyor. Durumun devam etmesi açısından insanların etkinlik ve festivallere katılması gerçekten kültür-sanat çevresi tarafından önemli.

Serinin ilk etkinliğinde geçtiğimiz yıl 20. yılını kutlayan Türk rock müziğinin en önemli gruplarından Mor ve Ötesi, alternatif müzik sahnesinin son yıllarda en güçlü çıkış yapan isimlerinden Adamlar, son yılların yükselen indie-folk grubu Yüzyüzeyken Konuşuruz ve güçlü sesi ve sahne performansı ile gelecek vadeden genç sanatçı Deniz Tekin, 28 Ekim Cumartesi günü Türkiye’nin yüksek sesli (amplified) canlı performans altyapısıyla donatılan ilk kapalı müzik ve gösteri merkezi Volkswagen Arena’da müzikseverlerle buluşacak.

Etkinlik biletlerini ise şuradaki adresten bulabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

You May Also Like

Bu Ay Neler Var ?

Merhaba arkadaşlar yaz geldi. Malum evde, işte sıcaktan şikayet edilmeye çoktan başladı.…

17 Haziran İstanbul Radiohead Etkinliği

Birkaç gündür internette bir etkinlik görüyorum. Bakıyorum Facebook arkadaşlarımın çoğu katılıyorum, ilgileniyorum…