Bu hafta 4 yeni film vizyona giriyor! 22 - 29 Kasım vizyondaki filmler
| |

Bu hafta 4 yeni film vizyona giriyor (22 – 29 Kasım 2019)

Kasım ayının üçüncü haftasında 4 adet yeni film vizyona giriyor. Bu hafta vizyondaki filmler neler hep beraber bakalım. Bu hafta vizyona girecek filmler öncesi geçen hafta Recep İvedik 6 ve 7. Koğuştaki Mucize gibi yapımlar Box Office Türkiye listesinde zirvede yer alıyor. Onları ise vizyondaki filmler Cinayet Süsü ve Kral Şakir Korsanlar Diyarı filmleri takip ediyor. Recep İvedik 6 filmi toplamda 2.157.343 seyirciye ulaşarak gişe hasılatı listesindeki liderliğini koruyor.

Bu hafta vizyona girecek filmler

Cep Herkülü Naim Süleymanoğlu

Özer Feyzioğlu’nun yönetmen koltuğunda oturduğu, Barış Pirhasan’ın senaryosunu yazıp Fahir Atakoğlu’nun müziklerini yaptığı filmin yapımcılığını Dijital Sanatlar üstleniyor. Halterde aşılması güç, neredeyse imkansız başarılara imza atan, “Dünyanın En İyi Sporcusu” seçilen efsanevi halterci Naim Süleymanoğlu, kariyerine 47 Dünya Rekoru, üst üste 3farklı olimpiyatta kazandığı 3 Olimpiyat Altın Madalyası, 6 Avrupa Şampiyonluğu ile 7 tane Dünya Şampiyonluğu ve nice başarılar sığdırdı. Kendi ağırlığının 3 katından fazlasını kaldırabilen tek sporcu olarak da tarihe geçti. Dünya rekoruna ilk imzasını attığında, 15 yaşındaydı. Türkiye’ye güreş dışında olimpiyatlarda altın madalya kazandıran ilk sporcu da olan Naim Süleymanoğlu, ardında kırılması imkansız rekorlar bıraktı.

Yönetmen: Özer Feyzioğlu

Oyuncular: Hayat Van Eck, Yetkin Dikinciler, Selen Öztürk, Gürkan Uygun, Levent Ülgen ve İsmail Hacıoğlu

Doctor Sleep / Doktor Uyku

The Shining filminin devamındaki olayları anlatacak olan bu filmde, genç Dan Torrence genç ve kendisiyle benzer güçlere sahip bir kızla tanışır. Torrence kızı, The True Knot adındaki, ölümsüz olmak için çocukları avlayan bir kötüden korumaya çalışacaktır.

Yönetmen: Mike Flanagan

Oyuncular: Ewan McGregor, Rebecca Ferguson, Kyliegh Curran ve Carel Struycken

Üzgünüz, Size Ulaşamadık / Sorry We Missed You

Ken Loach’ın yönetmenliğini üstlendiği yapım, 2008 Ekonomik Krizi çoğu insanın olduğu gibi Ricky’nin de işini kaybetmesine neden olduktan sonrasını anlatıyor. O zamandan beri gittikçe büyüyen borçlarla boğuşan ailesini bu durumdan kurtarmak isteyen Ricky, teslimatlarından kendisinin sorumlu olacağı bir kargo şirketinde işe başlar. Büyük bir fırsat olarak gördüğü bu iş hayatlarını düşündüğü gibi kolaylaştırmaz ve Ricky ailesine artık zaman ayıramaz olur. Aralarındaki bağ çok güçlü olsa da bu zorlu süreç hiçbiri için kolay olmayacaktır.

Yönetmen: Ken Loach

Oyuncular: Kris Hitchen, Debbie Honeywood, Rhys Stone ve Katie Procto

https://www.youtube.com/watch?v=97Xjpjh1Mm4

Frozen II / Karlar Ülkesi 2

Elsa neden sihirli güçlerle doğdu? Erindel’in dışındaki ormana ve karanlık denizlere, bilinmeyene, giderken geçmişe dair hangi gerçekler Elsa’yı bekliyor olacak? Cevaplar onu çağırıyor ama aynı zamanda krallığını da tehdit ediyor. Elsa; Anna, Kristoff, Olaf ve Sven ile birlikte, tehlikeli ama macera dolu bir yolculukla karşılaşacak.

Yönetmen: Jennifer Lee, Chris Buck

Seslendirmeler: Kristen Bell, Idina Menzel, Josh Gad

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.