DC film evreninin ilk büyük takım filmi Justice League’ten yeni bir fragman daha yayınlandı.

Kimler Kapışacak ?

DC evreninden kapsamlı bir biçimde perdeye yansıtma projesinin en önemli ayaklarından biri olan Justice League, çizgi seriden en önemli kahramanları bir araya getiriyor. Superman’in fedakarlıklarından ilham alan Batman’in insanlığa olan inancı toparlanmış. Yeni müttefiki Wonder Woman ile insanlığın kaderi için savaşmaya hazırdır. Karşılarına çıkan yeni tehditin büyüklüğü karşısında kendilerini süper güçlü bir takım toplamak için çok kısa bir süreleri kalmış bir halde bulurlar.

Ancak bu süper kahraman ekibi dünyayı kurtarmak için yeterli olacak mıdır? Batman, Superman, Wonder Woman, Flash ve Aquaman gibi DC evreninin süper “yıldızlarını” bir araya getren film 17 Kasım’da sinemalarda olacak.

Fragmanda bulunan David Bowie‘den Heroes‘u cover’layan grup ise Gang of Youths adlı bir ekip. Ben Affleck’in Bruce Wayne/Batman, Aquaman (Jason Momoa), The Flash (Ezra Miller), Cyborg (Ray Fisher) ve Gal Gadot’un Wonder Woman karakterini oynacağı filmden yayınlanan son fragmanı aşağıdaki bağlantıdan izleyebilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

You May Also Like

Bu Ay Neler Var ?

Merhaba arkadaşlar yaz geldi. Malum evde, işte sıcaktan şikayet edilmeye çoktan başladı.…

The Seven Deadly Sins 4. sezon yayın tarihi açıklandı!

The Seven Deadly Sins 4. sezon yayın tarihi açıklandı. Dizinin yeni sezonuyla…