Venom: Zehirli Öfke Filmine Yaklaşırken Yeni Fragman

Başrolde Tom Hardy’nin yer aldığı Marvel sinematik evreninden Venom: Zehirli Öfke filminden yeni bir fragman paylaşıldı.

Sinemanin asi ve sakin çocuklarından Tom Hardy‘de artık süper kahraman evrenine katılıyor. Film yönetmeni ve oyuncu kadrosuyla bir hayli iddialı olan yapım birkaç aşamadan geçti. Amazing Spider-Man serisini üçüncü filmi çekmeden bitiren ve karakterin Marvel Sinematik Evreni’ne geçmesine izin veren Sony, görünen o ki bütün planlarını çöpe atmamış. Bu yapım içinde iyi bir çabayla Üçüncü Spider-Man filmi yerine Venom ortaya çıkmıştı. İsveçli besteci Ludwig Göransson’ın müziklerini üstlendiği Venom: Zehirli Öfke birçok kişiyi de soundtrack yönünden etkileyecek gibi görünüyor. Yönetmenliğini Zombieland’le tanıdığımız Ruben Fleischer‘ın yaptığı filmin oyuncu kadrosunda Eddie Brock ve onun alter egosu Venom’a hayat veren Tom Hardy’nin yanı sıra Michelle Williams, Jenny Slate, Woody Harrelson ve Riz Ahmed gibi tanınmış isimler bulunuyor.

New Venom TV Spot Reveals with New Footage

Yapımın senaryosu ise Kelly Marcel, Todd McFarlane, David Michelinie, Jeff Pinkner ve Scott Rosenberg tarafından yazıldı. Venom, 5 Ekim’de vizyona girecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

You May Also Like

Bu Ay Neler Var ?

Merhaba arkadaşlar yaz geldi. Malum evde, işte sıcaktan şikayet edilmeye çoktan başladı.…

The Seven Deadly Sins 4. sezon yayın tarihi açıklandı!

The Seven Deadly Sins 4. sezon yayın tarihi açıklandı. Dizinin yeni sezonuyla…