Vampire: The Masquerade- Bloodlines 2 Fragmanı ve Çıkış Tarihi Paylaşıldı!
|

Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2 Fragmanı ve Çıkış Tarihi Paylaşıldı!

İlk olarak 2004 yılında yayınlanan RPG oyununun devamı Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2 çıkış tarihi belli oldu.

Oyun, geçtiğimiz günlerde Stadia‘nın tanıtıldığı San Francisco’da yapılan Game Developers Conference’da duyuruldu. Bu fuarda birçok oyun firması da önümüzdeki dönemde çıkacak yeni oyunlarını tanıtıyorlar. Bu firmalardan Paradox Interactive, vampir temasını konu alan nadir oyununun ikincisinin çıkacağını paylaştı. White Wolf Publishing‘in geliştirdiği bir masa oyunu olan ve Los Angeles’da geçen bu oyun bir vampir dünyasını konu ediniyor. Bu dünyada hayatta olmaya çalıştığınız oyunun ikincisi Seattle, Washington’da geçecek.

vampire the masquerade – bloodlines 2 çıkış tarihi, steam satın al

İlk oyunun tasarımcısı ve yazarı Brian Mitsoda’nın geri döndüğü devam eden hikayede birçok politik çekişme, şehrin içindeki büyük güçlerin mücadelesi olacak. Oyunda baş karakter Seattle‘da Camarilla adındaki birden çok vampir grubunun bir araya gelmesinden oluşan örgütün mahkemesine çıkıyor. Burada ölüm cezası alma ihtimali yüksek olan karakter, mahkemenin saldırıya uğraması sonucunda ortamdan kaçıyor. Böylece yavaş adımlarla vampir hiyerarşisinde üst sıralara doğru çıkmaya başlıyor. Oyunda hem Seattle içindeki az bilinen mahalleleri ve yer altında yer alan hayali şehri keşfederek etrafımızdaki vampirlerle sosyal ilişkilerde bulunacağız.

vampire the masquerade – bloodlines 2 inceleme çıkış tarihi fragman izle

Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2 oyununun çıkış tarihi 2020 yılının ilk aylarında olacağı belirtiliyor. Ayrıca oyunu şimdiden Steam, Epic Store, GOG ve Paradox’un kendi çevrimiçi mağazalarından ön siparişle temin edebiliyorsunuz.

https://www.youtube.com/watch?v=SYvWfDxhm_s

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.