Youtube Music Uygulaması Yayınlandı

Apple Music, Spotify, Deezer, Tidal derken uzayıp giden müzik servislerine şimdi de Youtube Music adlı uygulamasıyla katıldı.

Ne işe yarar ? Nereden indirilir ?

Geçen yıl Kasım ayında sadece birkaç ülke için aktif hale gelen isteyenlerinde Youtube Red kullanabileceğiniz şekilde ile beraber artık tüm dünyaya açılıyor. Youtube Music’e 9.99 dolarlık fiyatını ödediğinizde bir yandan da Youtube Red uygulamasıyla beraber reklamsız kullanabiliyorsunuz.

 

Youtube Music’i diğer müzik servislerinden ayıran özellikler ise cazibenizi çekebilir. Bu uygulamayla normalde albümlerde bulunmayan birçok müziğe ulaşabiliyorsunuz.  Kullancılarına sanatçıların full albümlerine, son çıkan müzik videolarına, canlı yayın kayıtlarına ve konser görüntüleri gibi önerilere, sınırsız bir akışa kavuşabileceğiniz uygulamayı bence deneyin. İlk 14 gün ücretsiz deneyebildiğiniz uygulama için sonrasında aylık ücretini ödemeniz gerekiyor.

Aşağıdan tanıtımı da izleyeceğiniz uygulamayı şu linklerde indirebilirsiniz. AndroidIOS

https://www.youtube.com/watch?v=uwj1qFPnhow

 

 

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.