True Detective Matthew McConaughey ile Dönüyor

2014 yılında HBO‘da başlayan dizinin ilk sezonunda  Louisiana’da 17 yıl boyunca bir seri katili yakalamak için iz süren Louisiana Eyalet Polisi iki cinayet masası dedektifinin öyküsü konu alınan film True Detective‘den haberler gelmeye başladı.

episode-01-07-1920

True Detective Geri Dönüyor.

İlk sezonunda  Matthew McConaughey nam-ı diğer Rustin Cohle ve Woody Harrelson‘ın oyunculuğunun birleşimi, hikaye ve kurgu bizi ekranlarımızın önüne kitlemişti. İkinci sezonda farklı bir kadro ve hikayeyle ortaya çıkan dizi Colin Farrell ve Rachel McAdams’lı oyuncularda olsa ilk sezonun kusursuzluğuna ulaşamadı. 3. sezon olacak mı ? Nasıl olacak ? Kimler olacak soruları diziyi seyredenlerin aklında soru işaretlerine neden oluyordu. Ancak geçtiğimiz günlerde The Rich Eisen Show’a katılan  Matthew McConaughey yeni sezonda oynamak istediğiyle ilgili yapımcılarla görüştüğünü belirtiyor. Galiba biraz heyecanlandınız. O zaman sizi durumun ayrıntıları için aşağıdaki videoya uğurlayalım.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.