True Detective 3. Sezonuyla Geri Dönüyor

True Detective 3. sezonuyla geri dönmeye hazırlanıyor. Dizinin yaratıcısı Nic Pizzolatto ve yazar kadrosuna yeni katılan David Milch ile 3. sezonun senaryosunun yazımına başlayıp 2 bölüm senaryosunu yazmış bile.

2014 yılında HBO‘da başlayan dizinin ilk sezonunda Louisiana’da 17 yıl boyunca bir seri katili yakalamak için iz süren Louisiana Eyalet Polisi iki cinayet masası dedektifinin öyküsü konu alınan film True Detective’in yeni sezeonunda Matthew McConaughey geri dönüyor. sezonunda Matthew McConaughey nam-ı diğer Rustin Cohle ve Woody Harrelson‘ın oyunculuğunun birleşimi, hikaye ve kurgu bizi ekranlarımızın önüne kitlemişti. İkinci sezonda farklı bir kadro ve hikayeyle ortaya çıkan dizi Colin Farrell ve Rachel McAdams’lı gibi yetenekli oyuncularla dahi ilk sezonun başarısına ulaşamamıştı.

True Detective 3. Sezon

Rustin “Rust” Cohle rolüyle Matthew McConaughey’i senaryoda nereye dahil edeceğini bulmaya çalışan yazarlar ikinci sezon yazar kadrosundan Scott Lasser ile tekrar çalışacağı da belirsiz görünüyor. Bu haberle heyecanlanan bünyelerimize aşağıdaki bağlantıdan biraz Rust enjekte edebilirsiniz.

https://www.youtube.com/watch?v=BNHsPstiNBc

2 comments
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.