Twin Peaks'den Neşelendiren Video

Evet başlıktaki gibi Twin Peaks geri dönüyor. Bunun haberini birçok yerde okumuşsunuzdur. Uzun zamandır da çekim aşamasında olan efsanevi diziden bugün neşelendiren bir görüntü geldi. Bu görüntüde dizinin yaratıcılarından ve aynı zamanda FBI Bölge Şefi Gordon Cole rolündeki David Lynch’i bir adet donatı afiyetle yerken görüyoruz.

Twin Peaks Dönüyor

Mark Frost ve David Lynch’in yarattığı Twin Peaks, 2017’de Showtime kanalına üçüncü sezonuyla dönüyor. 1990-1991 yılları arasında Amerikan ABC kanalında yayınlanan dizi bir yıl ekranlarda yer almasına rağmen kült olmuş ve birçok hayran edinmişti. Başrolde de yönetmen David Lynch’in birçok filminde gördüğümüz favori oyuncularından Kyle Maclachlan’ın yer aldığı yapımda, Twin Peaks adlı küçük kasabada Laura Palmer isimli bir genç kızın öldürülmesi sonrasında FBI ajanı Dale Cooper’ın bu cinayetle ilgilenmek için kasabaya gönderilmesi ve bu sakin kasabanın aslında göründüğü gibi olmadığına şahit olmuştuk.

Şu anlık 18 bölümden oluşacağını duyduğumuz ve merakla beklediğimiz yapımdan birkaç görüntüyü aşağıdaki bağlantıdan izleyebilirsiniz.

İlk görüntülerden :

Yanında donut ve kahvesiyle birde tema müziği.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.