The Rolling Stones ve Kristen Stewart Sıfır Çiziyor

1962’de kurulan ve hala müzik dünyasında aktifliğini sürdüren The Rolling Stones 25. stüdyo albümü Blue & Lonesome’i bugün itibariyle yayınladı. Don Was ve The Glimmer ikizleri tarafından prodüksiyonu yapılan albüm sadece 3 günde batı Londra’da British Grove stüdyolarında kaydedilmiş. Albümle ilgili konuşan Don Was “Bu albüm, müzik yapma konusundaki sevgisinin saflığına damgasını vuruyor ve The Rolling Stones için yapacaklarının her çeşidi.” diyerek belirtiyor.

Ünlü rock ve blues sanatçılarının coverları bulunan albümden Eddie Taylor’ın 1955 tarihli hiti Ride ’Em On Down’ın cover’ı için bir video yayınlandı.  Yönetmenliğini Francois Rousselet’nin yaptığı videoda oyunculuğu, cazibesi ve yeteneğiyle hepimizi büyüleyen Kristen Stewart’ı izliyoruz. Eski bir Mustang araca atlayan Kristen Stewart lolipop ve sigaranın etkisiyle direklerde dans edip şahinle sıfır çizen apaçilere ders verircesine bir araba dersi veriyor. Sizi de müziğin etkisine davet ediyoruz.

Tabii ki albümü paylaşmayı da ihmal etmiyoruz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.