Her tarafta bir cafe bir bar açılıyor. Elbette birçoğumuz önceden bildiğimiz alışkın olduğumuz yerlere gitmeyi tercih ediyoruz. Yeni bir yer bulmak için birçok kişinin harcayacak eforu yok. İşten, okuldan veya başka kaçacağı düşüncelerden arkadaşlarıyla görüşmek için çoğu kişi bildiği yerlere gidiyor.

Partymag

Partymag nedir ?

Peki artık buna gerek var mı ? Cep telefonundan anında kaydolup sevdiğiniz özellikleri belirtip buna göre size en güzel etkinlikleri gösterecek ‘Partymag’ adında bir uygulama var. Uygulamaya önceden birkaç dakikanızı harcayarak kaydettiğiniz bilgileriniz ile uygulamaya ayıracağınız biraz bir zaman ile size göre olan eğlenceyi, mekanı ve partiyi bulabilmeniz an meselesi. Bu uygulamada bunların dışında kayıtlara özel indirimler, davetiyeler ve ayrıcalıklar bulunuyor. Sizde bu özelliklerden yararlanmak istiyorsanız. Partymag’i IOS ve Android platformları için bu linklerden indirebilirsiniz.

Daha fazlası içinse internet sitesine ve facebook sayfasına bakabilirsiniz : www.partymag.org ve facebook.com/partymag.org