Lemony Snicket's A Series of Unfortunate Events'ten Yeni Fragman

Geçtiğimiz günlerde yayınlanan ilk fragmanıyla heyecan uyandıran ve dizi şeklinde yayınlanacak seriden yeni fragman yayınlandı.

Yetim kalan 3 kardeşin başlarına gelenleri anlatan aynı adlı kitaptan uyarlanmış dizinin hikayesinin yazarı ise Daniel Handler. Yetimlerin soyadları Baudelaire, Fransız şair Charles Baudelaire’e bir gönderme içeriyor.

Dizi, eğer mutlu ve güzel bir hikâye istiyorsanız, yanlış yerdesiniz uyarısıyla başlıyor. 14 yaşındaki, bilime ve icatlara meraklı Violet, 12 yaşındaki kitaplara meraklı Klaus ve henüz bebek olan, dişlerini her yere geçiren Sunny’den oluşan 3’lünün başına anne ve babalarının öldüğü yangından sonra sürekli talihsizlikler gelir. Bay Poe (Amerikalı romantik şair ve gotik öykü yazarı Edgar Allan Poe’ya gönderme) onların bakımını ve servetini üstlenmiş ve Violet 18 yaşına gelince servet onların olacaktır. Yetimler, uzak akrabaları Kont Olaf’ın yanına taşınırlar, ancak Kont, Baudelaire mirasına sahip olmayı kafasına koymuş, kötü kalpli bir insandır. Çocuklar başka akrabalarının yanına birkaç kez gönderilse dahi Kont bir yolunu bularak onları takip etmeye sürdürür. Planı Violette’i kendisiyle evlenmeye zorlayarak mirasta hak sahibi olmaktır. Sonradan 5 kere farklı vasiler edinirler bu Monty amca, Josephine teyze, Meymenetli Kokular Bıçkıhanesi, Sert Kaya Temel Eğitim okulu Kont Olafın yardakçısı Esme ve eşi Jerome ve sonra GİT (Gakguk İkindisi Tutkunları) kasabasına gelirler. Sonra çocuklar Bay Poe’dan kaçarak kendileri yaşarlar. Hamarat Cırcır Hastanesi, Kaligari Karnavalı, Efkar Dağları, okyanusun altında ve Otel Epilog’ta kalırlar.

Neil Patrick Harris, Malina Weissman, Usman Ally, Matty Cardarople ve John DeSantis gibi isimlerin oynadığı dizi 13 Ocak 2017’de Netflix aracılığıyla yayınlanmaya başlanacak yapımın yeni fragmanını aşağıdaki bağlantıdan izleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

You May Also Like

Bu Ay Neler Var ?

Merhaba arkadaşlar yaz geldi. Malum evde, işte sıcaktan şikayet edilmeye çoktan başladı.…

The Seven Deadly Sins 4. sezon yayın tarihi açıklandı!

The Seven Deadly Sins 4. sezon yayın tarihi açıklandı. Dizinin yeni sezonuyla…