Lamb of God Yeni EP'sini Yayınladı

Amerikalı metal grubu Lamb of God “The Duke” adlı EP’lerini yayınladı. Epic Records etiketiyle piyasaya sürülen The Duke’ta 2’si yeni olmak üzere 5 parça bulunuyor.

EP’nin hikayesi

EP’den “The Duke” adlı şarkı grubun hayranı ve arkadaşı olan, 2015’te lösemiden dolayı hayatını yitiren Wayne Ford için yazılmış. “Bir süre önce Wayne Ford adlı bir hayranla arkadaş oldum. terminal lösemiydi – onunla sık sık konuştum, hatta video bile stüdyoya girdi. Ölümüyle ilgili çok sakindi ve çok açık görüştük. Ondan çok şey öğrendim. Bu şarkıyı ona adıyorum.” şeklinde belirtiyor grubun vokalisti Randy Blythe.

Grup, yeni EP’yi bir yardım kampanyasına dönüştürdüler ve burada “Lösemi ve Lenfoma Derneği” için farkındalık ve fonlar yaratmak için belirli bir rol üstleniyorlar. Buradaki linkten seçtiğiniz tedarikçiden Duke EP’yi alabilirsiniz. Aşağıdaki bağlantıdan EP’deki şarkıları ve hikayesini dinleyebilirsiniz. Buradaki bağlantıdan bağış yapabilirsiniz.

thedukeepoct-1

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.