Travis Scott Look Mom I Can Fly belgeseli Netflix ekranlarında yayında!

Travis Scott Look Mom I Can Fly belgeseli Netflix ekranlarında yayında. İzleyiciler bu belgeselde ünlü rapçinin yaşantısına tanıklık edecekler.

Ünlü rapçi için Netflix özelinde hazırlanan belgeselde Kylie Jenner ve çocukları Stormi de yer alıyor. Travis Scott: Look Mom I Can Fly (Bak Anne Uçabiliyorum) adlı belgesel içeriğinde Scott’un yaşamına dair özel görüntüler bulunuyor. Bununla beraber belgeselde Astroworld albümünün kayıt aşaması ve 2019 Super Bowl şovunun hazırlık aşaması gösteriliyor. Ayrıca rap sanatçısının kariyerindeki dönüm noktaları da tartışılıyor. Jenner’ın Stormi’ye hamileyken gittiği ultrason anlarının yer aldığını gördüğümüz fragmanda Scott’un eşine eşlik ettiği görülüyor.

Travis Scott belgeseli 28 Ağustos tarihinde Netflix ekranlarında!

Travis Scott belgeseli 28 Ağustos tarihinde Netflix ekranlarında!

Sanatçının belgeseli birkaç gün önce Netflix ekranlarında yayınlandı. Belgeselde ünlü rap sanatçısının en etkileyici konserlerinin montajları ile beraber Scott’un çocuğunu araba koltuğuna yerleştirdiği ve Jenner’ı yanağından öptüğü ilk görüntüler fragmanda yer alıyor. Hem kariyerini hem de kişisel hayatını harmanlayan belgesel içeriğinde rap sanatçısının doğduğu Houston’u da ziyarette bulunuyorlar.

İlginizi Çekebilir: Maradona belgeseli Diego Maradona fragmanı yayınlandı!

Hepsi dışında son çıkan Astroworld albümünün kayıtları ve 2019 Super Bowl şovunun hazırlık aşamasında çekilen belgeselde hiçbir yerde yer almayan görüntüler bulunuyor. Travis Scott: Look Mom I Can Fly (Bak Anne Uçabiliyorum) belgeseli 28 Ağustos tarihinde Netflix ekranlarında yerini aldı. Belgeselin fragmanına aşağıdaki bağlantıdan göz atıp izleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

You May Also Like

Bu Ay Neler Var ?

Merhaba arkadaşlar yaz geldi. Malum evde, işte sıcaktan şikayet edilmeye çoktan başladı.…

The Seven Deadly Sins 4. sezon yayın tarihi açıklandı!

The Seven Deadly Sins 4. sezon yayın tarihi açıklandı. Dizinin yeni sezonuyla…