TRAINSPOTTING 2’den Resmi Fragman Geldi

Yaklaşık 20 yıl sonra tekrar çekimlerine başlanan Trainspotting filminin devam versiyonundan ilk resmi fragman yayınlandı.

1996 yılında Danny Boyle tarafından yönetilen ve Irvine Welsh‘in yazdığı aynı isimli romandan sinemaya uyarlanan film Trainspotting’in çekimlerine 16 Mayıs’ta Edinburgh’da başlandı. Filmin kadrosunda ise değişen pek bir şey yok. Ewan McGregor (Renton), Robert Carlyle (Begbie) , Jonny Lee Miller (Sick Boy) ve Ewen Bremner (Spud) ‘ı göreceğimiz filmin T2:Trainspotting 2 filmini 27 Ocak 2017’de vizyona girecek.

mv5bmgm3ogq3ngytmtrkmc00zwnhltk2nwqtn2jhytvin2nhytu0xkeyxkfqcgdeqxvynjqzodgwnda-_v1_

Film hakkında ne deniyor ?

Irvine Welsh geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklamada “Bu projeler arasında bir adet Trainspotting spin-off’u dizi de yer alıyor.” şeklinde bir beyan ile bir başka güzel haberi daha çıtlatmış oldu. Bu fragmanda ise Renton’u bir bardan içeri girerken ve Sick Boy’a verdiği selamla onunda 20 yıldır napıyorsun ? sorusuyla maceranın bir kısmını seyrediyoruz. İyi seyirler.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.