Tool Yeni Albümü İçin Stüdyoya Girdi

Tool Yeni Albümü İçin Stüdyoya Girdi

Ha geldi ha gelecek diyerek 2006’dan beklediğimiz Tool albümü için uzun bir süre sonra stüdyoya girdi.

Geçtiğimiz gün Tool grubunun başrolündeki isim Maynard James Keenan yeni albümün söz ve müziklerinin tamamlandığını belirtmişti. Son albümleri 10,000 Days isimli 2006 yılında yayınlanan albümlerinin ardından suskun olan ekip son zamanlarda bu bekleyişi sona erdirmeye çalışıyorlarmış. Maynard James Keenan’in kişisel Twitter adresinden yaptığı açıklama belki de şu zamana kadar çıkan en doğru açıklama oldu. Bestelerin ve melodilerin tamamlandığını sonrasında ise sözlerinde tamamlandığını geriye sadece 1 şarkının kaldığının haberini veriyor. Çok yakında da kayıtlara başlayacaklarını belirten Maynard bu haberle hepimizi sevindirmişti. Birde mesajlarının arasında bu yıl A Perfect Circle ile 20 Nisan’da yayınlayacakları Eat the Elephant albümünü beklememizi de belirtiyordu.  Grubun gitaristi Adam Jones’un Instagram hesabından paylaştığı bir videodan öğrendiğimiz haberle güne zıpkın gibi başlıyoruz.

 

~ Day 1 📀

A post shared by Adam Jones (@adamjones_tv) on


“Day 1″ açıklamasıyla paylaşılan video gibi saniyelik görüntü ile heyecanlanıyoruz. Albümü ise yıl sonu veya 2019 başı gibi bekliyoruz.

https://www.youtube.com/watch?v=f8aT9oRp95A

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.