Tool Online Servislere Gelme Yolunda

Kaliforniyalı progresif metal grubu Tool online müzik servislerine albümlerini koyma yolunda adımı atmışlar.

Tool ile bize sunulan haberlerde hep önümüze ha geldi ha gelecek türünde bugün stüdyoya girdik canımız sıkıldı aslında biz stüdyoya yemek yemeye gitmiştik türünde bir çok haberi tıklayıp okuyoruz. Ancak görünen o ki Tool yeni açıkladığı turnesiyle de kendi içinde bir takım dinamikleri değiştirmeye hazırlanıyor. Tool üyelerinin bu müzik servisleri hakkında verdikleri demeçlere göre artık yeni albüm için gerçekten stüdyo kayıtlarına başladıklarını da belirtiyorlar.

Online müzik servislerine de müziklerini ekleme yolunda ilerleyen grup, kararını da hem açıklanan raporlarda bu tür servislerin eskiye nazaran bir maddi gelir elde ettirdiğini şuradaki raporda da görebilirsiniz. Maynard James Keenan vokal kayıtları için stüdyoda olduğunu biliyoruz. Ekipteki diğer sanatçılarında bir takım çalışmalar yaptığını biliyorduk. Üzerine beklenen bu haberler ise yeni albüm öncesi önce online müzik servisleriyle ateşi harlayıp sonra ateşi devam ettiren bir albümü beklememiz için belki de az bir süre kaldı. Ne dersiniz ? Bekleyelim mi ? Haydi o zaman Youtube’dan Tool dinleyelim.

https://www.youtube.com/watch?v=yCXrgASzf50

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.