Tool 2019 Avrupa Turnesinin Tarihlerini Duyurdu
|

Büyük bir heyecanla beklediğimiz Tool, 2019 Avrupa turnesinin tarihlerini açıkladı.

Bu ara yeni Tool albümünün 2019’da çıkacağını da son haberimizde paylaşmıştık. Son albümleri 10,000 Days isimli 2006 yılında yayınlanan albümlerinin ardından suskun olan ekip son zamanlarda bu bekleyişi sona erdirmeye az kaldı. Maynard James Keenan’in kişisel Twitter adresinden yaptığı açıklama belki de şu zamana kadar çıkan en doğru açıklama oldu. Bestelerin ve melodilerin tamamlandığını sonrasında ise sözlerinde tamamlandığını geriye sadece 1 şarkının kaldığının haberini vermişti. Çok yakında da kayıtlara başlayacaklarını belirten Maynard bu haberle hepimizi sevindirmişti. Adam Jones, Danny Carey ve Justin Chancellor’la tanışma, ayrı olarak Tool şarkılarının da öğrenileceği bir etkinlik yapmışlardı. Maynard James Keenan’ın son tweet’indeki paylaşımla beraber artık yeni albüme garanti gözüyle bakabiliyoruz. Daha önce Tom Morello albümden birkaç şarkıyı dinlemiş ve mükemmel olduğunu söylemişti.

Tool Announce First New Album 2019 Europe Tour Dates

2 Haziran 2019’da Berlin’de başlayıp Prag, Viyana, İngiltere, İtalya ve bu tarihlerde birçok festivalde headliner olacak sahne alacak. Konser tarihlerine ve biletlere şuradaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

https://www.youtube.com/watch?v=_z2O289Jemo&list=PLyYzsp1xJ7S6V_py-s5myUze0dtmRbvgT

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.