Tom Hanks Kayıtlara Başladı

Toy Story 4’ün kovboyu Woody’nin sesi Tom Hanks Toy Story 4 için ses kayıtlarına başladığını açıkladı.

BBC’de yayınlanan The Graham Norton Show’a katılan ünlü aktör Pixar etiketiyle yayınlanan Toy Story 4’ün kayıtlarına başladığını ve 2018’de yayınlanacağını belirtti. Aralık ayında da ufak bir kayıt sezonu yapacaklarmış. Bu çalışkanlığın neden kaynaklığına ise “Benim diyagramımın egzersize ihtiyacı oluyor. Bu arada ayrılıp eve gidiyorum ve göğsümün üstüne buz koyuyorum çünkü boğazım birbirine düğümleniyor.” diyerek söz ediyor.

Tom Hanks’in Woody ve Tim Allen’ın Buzz Lightyear’ın sesi olacağı belirtilen animasyonun yönetmenliğini ise John Lasseter ve Josh Cooley yapacak.  Pixar geçtiğimiz Kasım ayında kabul edilen animasyonun devamı için Toy Story 3’deki hikayeden biraz bağımsız olacağını daha çok “romantik komedi” odaklı bir hikaye dizayn edeceğini belirtiyor. Bizimde heyecanla beklediğimiz ve kimimizin çocuklukta oyuncaklarıyla vakit geçirip hayaller kurduğu yapımı heyecanla bekliyoruz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.