The Witcher ilk bölüm yayın tarihi ve fragmanı paylaşıldı!

The Witcher dizisinden ilk fragman yayınlandı. Henry Cavill başrollü dizisi bu yıl sonunda Netflix ekranlarında yerini alacak.

Oyun dünyasının en çok beğenilen yapımlarından serilerinden The Witcher‘ın dizi uyarlaması geliyor. Aynı zamanda en çok satan kitaplar arasına giren eseri Andrzej Sapkowski kaleme alıyor. Kısa zaman içinde çok tutan eserin ilk hikayesi 1986 yılında yayımlanmıştır. Ardından seriye devam eden yazarın bu fantastik kurgusu 2007 yılında oyunlaştırılarak tüm dünyada bir klasik haline gelmiştir. Bu sene ilk defa üye kaybı yaşayan Netflix‘in yeni gözdesi olması beklenen yapımın çalışmaları hızla devam ediyor. İlk fragman ise San Diego Comic-Con‘da düzenlenen bir panelde seyirciyle paylaşıldı.

Henry Cavill'in başrolünü üstlendiği The Witcher bu yıl Netflix ekranlarında olacak

Henry Cavill’in başrolünü üstlendiği The Witcher bu yıl Netflix ekranlarında olacak

Dizinin kitap versiyonu Andrzej Sapkowski‘nin yarattığı fantastik dünyası içerisinde yer alıyor. The Witcher dizisi ise bunu takip edip doğaüstü güçlere sahip bir yaratık avcısı olan Rivialı Geralt’ın (Geralt of Rivia) hikayesini konu ediniyor. Başrolünde Henry Cavill‘i gördüğümüz yapımda, insanların genelde yaratıklardan bile daha kötü olduğu bu dünyada yalnız başına dolaşan Geralt’ın yolu, güçlü bir cadı ve genç bir prenses ile çakışıyor. Burada bu üçlünün tehlikeli Kıta’da hayatta kalabilmek için beraber birlik olup mücadele etmeleri anlatılacak.

The Witcher dizisinin yaratıcılığını Lauren Schmidt üstlenirken oyuncu kadrosunda başrole Anya Chalotra, Freya Allan, Jodhi May, Björn Hlynur Haraldsson, Adam Levy, MyAnna Buring, Mimi Ndiweni, Therica Wilson-Read, and Emma Appleton, Eamon Farren, Joey Batey, Lars Mikkelsen, Royce Pierreson, Maciej Musiał, Wilson Radjou-Pujalte ve Anna Shaffer gibi birçok tanınmış isim eşlik ediyor.

The Witcher dizisinin kesin tarihi henüz belli değil ancak bu sene sonuna doğru Netflix ekranlarında yayınlanması bekleniyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

You May Also Like

Bu Ay Neler Var ?

Merhaba arkadaşlar yaz geldi. Malum evde, işte sıcaktan şikayet edilmeye çoktan başladı.…

The Seven Deadly Sins 4. sezon yayın tarihi açıklandı!

The Seven Deadly Sins 4. sezon yayın tarihi açıklandı. Dizinin yeni sezonuyla…