The Witcher 2. sezon ne zaman yayınlanacak? Oyuncular ve konusu

The Witcher 2. sezon ne zaman yayınlanacak? Oyuncular ve konusu

The Witcher 2. sezonun ne zaman yayınlanacağı ile ilgili detaylar belli oldu. Henry Cavill başrollü yeni Netflix dizisinin yeni sezonunun 2020 yılının sonlarında gösterileceği tahmin ediliyor.

Andrzej Sapkowski‘nin kaleme aldığı serinin ilk sezonu büyük bir ilgi gördü. İlk olarak kitap formatında 1986 yılında yayımlanan hikaye bu kitabın beğenilmesiyle bir seriye dönüşen yapım fantastik kurgusu ile 2007 yılında oyunlaştırıldı. Dizinin genel olarak konusunda destansı bir ailenin epik öyküsü konu ediniyor. İlk sezonda ise yalnız bir canavar avcısı olan Rivialı Geralt, insanların yaratıklardan bile daha kötü olabildiği bir dünyada kendine yer edinmek için maceralara atılmıştı.

The Witcher 2. sezon konusu ve oyuncuları

İlk sezonuyla bekleneni karşıladığı düşünülen The Witcher önceki sezonunda yalnız bir canavar avcısı olan Rivialı Geralt, insanların yaratıklardan daha kötü olabildiği bir dünyada kendine yer edinmeye çalışmıştı. Fakat kader onu güçlü bir büyücü ve tehlikeli bir sırra sahip genç bir prensesle karşılaştırmıştır. Bu içlü, artık her geçen gün daha da vahşi hale gelen bu kıtada birlikte yürümeyi öğrenip aksiyon dolu maceralara çıkmıştır. Ve bu dünya içerisinde hayatta kalma mücadelesi vermeye devam edecekler.

İlk sezonda dizide gerçekleşen ölümler sebebiyle diziye yeni sürpriz isimler eklenecek. Ayrıca dizinin ana kadrosu Henry Cavill, Anya Chalotra, Freya Allan, Mimi Ndiweni ve MyAnna Buring şeklinde yola devam edecek.

İlk sezonu daha çok Macaristan civarlarında geçen dizinin yeni sezonu yine burada ancak ağırlıklı olarak İngiltere’de çekilecek.

İlginizi Çekebilir: Netflix Ocak 2020 – Bu ay Netflix listesindeki yeni film ve diziler

The Witcher 2. sezon ne zaman başlayacak?

Dizinin ikinci sezonuyla ilgili henüz kesin bir tarih paylaşılmadı. Fakat The Witcher’ın 2. sezonu için çekimlere Şubat 2020 tarihinde başlanacağı belirtiliyor. İlk sezonun çekimleri ve prodüksiyonunun 14 ayda tamamlandığını söyleyelim. Yeni The Witcher sezonunun 2020 sonlarında veya 2021’nin bahar aylarında yayınlanması tahmin ediliyor. İlk sezon fragmanını aşağıdaki bağlantıdan izleyebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.