The Umbrella Academy 2. Sezonu Geliyor Söylentisi Ortalığı Karıştırdı!

The Umbrella Academy 2. Sezonu Geliyor Söylentisi Ortalığı Karıştırdı!

Netflix’in kısa bir süre önce yayınlanan The Umbrella Academy dizisi için 2. sezon söylentileri ortalığı karıştırdı.

İlk sezonu için büyük beğeni toplayan dizinin şimdiden ikinci sezonu isteniyor. Ancak bu söylentilerin tamamıyla doğru olmadığı ve kesin bir onay verilmediğini oyunculardan Aidan Gallagher  komik bir dille: ” Geleceği görme yeteneğimden dolayı ikinci sezon onayı alacağımızı biliyorum. Ancak şimdilik Netflix’ten ikinci sezon onayını almış değiliz. Durum kesinleştiğinde bunu oldukça açık ve net bir şekilde duyuracaklarını düşünüyorum. ” diyerek açıkladı.

the umbrella academy 2 sezon ne zaman netflix çizgi roman

Jeremy Slater tarafından yaratılan fantezi, aksiyon serisinin senaryosu My Chemical Romance adlı gruptan Gerard Way tarafından betimleniyor. Dark Horse Comics tarafından basılan çizgi roman serisinin görsellerini Gabriel Bá yaratıyor. Aksiyon ve fantezi türünde olan yapımda süper kahramanlarla dolu sorunları bulunan bir aile konu olarak anlatılıyor. Üvey babalarının vefatının ardından bir araya gelen kahramanlar, babalarının ölümünü araştırırken dünyanın sonunun gelme riskindeki kıyamet ile mücadele edecekler. Dizide oynayan 6 adet kahramana Ellen Page, Mary J. Blige, Cameron Britton, Tom Hopper, David Castañeda, Emmy Raver-Lampman gibi bilindik isimler hayat veriyor.

the umbrella academy 2 sezon ne zaman netflix izle

The Umbrella Academy 2. sezonu çekimlerinin bu yılın ikinci yarısından sonra Toronto’da kameralara alınacağı ve 2020’de yayına girmesi bekleniyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.