The Tonight Show’da Slayer Yağmuru!

Thrash metal denilince akla gelen önemli gruplardan olan SlayerJimmy Fallon’ın The Tonight Show’unda mükemmel bir performans sergiledi.

27 Temmuz’da NBC’de yayınlanan programa konuk olan Slayer Raining Blood şarkısıyla sahneyi kırmızıya buladı. Birde programın “Tales From Tour ” (Turnelerden Hikayeler)  köşesine de konuşan ekip turnelerinden ilginç hikayeleri paylaştılar. Jimmy Fallon’un iki kez Grammy ödülü kazanan ve şu anda Amerika turnesinde bulunan ikonik şarkılarından ‘Raining Blood’u çalacağı anonsuyla televizyonlarda pek izleyemeyeceğimiz bir metal parçası çalınıyor. Bu arada 12 Temmuz’da Behemoth ile başladıkları turne ise Ağustos ayının 20’sine kadar sürecek. Repentless albümüyle de Billboard listesinde 4. sıraya yerleşmişlerdi.

Şimdiye kadar en hazırlıklı albüm kayıtlarına girip bitirdiklerini söylüyorlar. Slayer’ın Raining Blood performansını ve tur hikayelerini aşağıdaki bağlantılardan izleyebilirsiniz.

https://www.youtube.com/watch?v=H2OjbS_GnS4

Tur Hikayeleri :

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.