The Simpsons Yaratıcısından Disenchantment 2. Sezon Onaylandı

The Simpsons’in yaratıcısından Netflix için yapılan yeni animasyon serisi Disenchantment 2. sezonu onaylandı.

The Simpsons ve Futurama gibi animasyonlarla bildiğimiz Matt Groening, yeni serisi kısa sürede izleyiciler tarafından çok sevildi. 2 senedir prodüksiyonu yapılan ve yetişkinlere yönelik olacak olan animasyondan en sonunda yeni detaylar geldi. Animasyonda çok alkol tüketen bir prensese, onun alıngan elfine ve onun kişisel şeytanına karşı orta çağ maceraları anlatıyor. Yapımın orijinal Twitter hesabından yaptığı paylaşımlardan ilkinde “Bir prenses, bir elf ve bir şeytan bir bara doğru yürür” deniliyor. Eric André, Jeny Batten, Matt Berry, John DiMaggio, Nat Faxon, Noel Fielding, Rich Fulcher, David Herman ve Abbi Jacobson gibi isimler seslendirme kadrosunda yer alıyor. İlk sezonu 10 bölüm olan yapım Rough Draft Studios tarafından üstleniliyor.

Netflix Confirm Disenchantment for Another 2-Part for New Season 2

İkinci sezon ise 20 bölümden oluşacak. İlk 10 bölümü 2020, ikinci 10 bölümü ise 2021 yılında yayınlanacak. İlk sezonun kalan 10 bölümü ise 2019 yılında yeniden Netflix ekranlarında olacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.