The Seven Deadly Sins 4. sezon yayın tarihi açıklandı!

The Seven Deadly Sins 4. sezon yayın tarihi açıklandı. Dizinin yeni sezonuyla ilgili detaylar belli oldu.

Anime dizilerinin en beğenenlerinden olan ve Türkçe’ye Yedi Ölümcül Günah diye çevrilen dizi 5 Ekim 2014 yılında yayınlanmaya başlandı. Yeni sezonu bir süredir merakla beklenen dizinin kesin tarihiyle ilgili ilk açıklama geldi. Nakaba Suzuki’nin aynı isimli manga kitabından uyarlanan Nanatsu no Taizai: Kamigami no Genkrin (Yedi Ölümcül Günah: Tanrıların Gazabı) yakında yayına girecek.

The Seven Deadly Sins dizisinin konusu ve detayları

The Seven Deadly Sins dizisinin konusu ve detayları

Aksiyon, macera, fantastik ve doğaüstü olaylarla çevrili yapımın konusu ise şöyle; İnsan ve insan dışı varlıkların bir arada yaşadığı bir dönemde Liones Krallığı kutsal şövalyeler tarafından korunmaktadır. Neredeyse herkesin saygı duyduğu ve krallığı layıkıyla koruduğuna inandığı bu şövalyeler söylenenlere göre kendi içlerinden bir grup şövalye tarafından ihanete uğramıştır. Ancak birçoğu “Yedi Ölümcül Günah (Nanatsu no Taizai)” olarak adlandırılan bu grup tarafından katledilmiştir. Bu olayın üstünden 10 yıl geçer, bu grubun üyelerinin akıbeti ile ilgili kimisi ölü, kimisi diri, kimisi yakalanmış gibi çeşitli söylentiler vardır. Bu sırada da Kral hastalanır ve Kutsal Şövalyeler ülkeyi zalimce yönetmeye başlamıştır. Kralın kızı olan Elizabeth ise krallığı geri almak için 7 Ölümcül Günah’ı bulmak ister ve her yerde onları arar. Yeni sezonda yönetmen koltuğunu Susumu Nishizawa, Rintarou Ikeda ile paylaşıyor.

İlginizi Çekebilir: Netflix Yunan Mitolojisi Serisi Gods & Heroes Animesiyle Geliyor!

The Seven Deadly Sins 4. sezon 9 Ekim 2019 tarihinde TV Tokyo ve BS TV Tokyo kanallarında yayınlanacak. Dizinin 3. sezonu Netflix kütüphanesinde de yer alırken yeni sezonun ne zaman ekleneceği henüz bilinmiyor. Ancak Temmuz veya Ağustos aylarında Netflix’te yer alacağı tahmin ediliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

You May Also Like

Bu Ay Neler Var ?

Merhaba arkadaşlar yaz geldi. Malum evde, işte sıcaktan şikayet edilmeye çoktan başladı.…

Formula 1: Drive to Survive 3. sezon Netflix’te yayınlanacak

Formula 1: Drive to Survive 3. sezonuyla yeniden Netflix ekranlarında yayınlanacak. Yayınlanan…