The Rain 2. Sezon 17 Mayıs’ta Netflix Ekranlarında Yayınlanacak! (Afiş)

Netflix’in Danimarka için hazırladığı özel yapım The Rain 2. sezon yayın tarihi ve afişi paylaşıldı.

İlk sezonunun bitişinin hemen ardından ikinci sezon onayı duyurulan dizinin çekimlerine aylar önce başlanmıştı. Danimarka orijinal yapımı olan The Rain dizisinin yeni sezonuyla ilgili ilk bilgiler ise bugün elimize ulaştı. Jannik Tai Mosholt, Esben Toft Jacobsen ve Christian Potalivo tarafından yaratıcılığı yapılan bilim-kurgu/gerilim türündeki yapım ilk sezonuyla ilgi toplamıştı. Dizinin ilk sezonun konusu: “Nüfusun büyük kısmı yağmurla taşınan acımasız bir virüs tarafından yok ediliyor. Ardından iki genç kardeş güvenli bir yer bulmak amacıyla tehlikeli bir yolculuğa çıkmışlardı. Burada umduklarını bulamayan ekip ikinci sezonda panzehiri bulmak için beraber hareket edecekler.” böyleydi.

the rain 2 sezon yayın tarihi afiş fragman netflix izle

Dizinin kadrosunda ise; Alba August, Mikkel Boe Følsgaard, Lucas Lynggaard Tønnesen, Lars Simonsen, Iben Hjejle, Angela Bundalovic, Sonny Lindberg, Jessica Dinnage, Lukas Løkken ve Johannes Kuhnke gibi isimler bulunuyor. Dizinin ikinci sezonunda Simone liderliğinde kurtulan genç grup üyeleri karantina bölgesine geri dönüşlerini göreceğiz. Martin yaralanmıştı, Rasmus ise hasta ve son derece bulaşıcı bir virüs taşıyor. Öte yandan Apollon, Rasmus’u yakalamak için grubun peşine düşecekler. Birlik beraberliğin ve ergenlikten yetişkinliğe dönülen yeni sezonda mücadele devam edecek.

The Rain 2. sezon 17 Mayıs’ta Netflix ekranlarında devam edecek.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.