The OA İkinci Sezonu Geliyor

2016 yılının sonlarına doğru bilim-kurgu heveslileri için karşımıza Netflix aracılığıyla The OA adında bir dizi daha çıktı. Dizi gizemli ve dram dünyasında birleştirdiği bilim-kurgu efektleriyle çok beğenilmiş olacak ki dizinin yapımcıları ikinci sezon için Netflix ile anlaşmışlar.

Sound Of My Voice ve The East’te birlikte çalısan Brit Marling ve Zal Batmanglij’in yarattıkları The OA’nın konusu “kaybolduktan 7 yıl sonra geri dönen Prairie Johnson (Brit Marling)’in hikayesine giriyoruz. Gizem ise bu kısımdan sonra devreye giriyor. Johnson, ne yapıyor, nasıl kayboluyor, nasıl dönüyor? Flashback’ler ve aile içindeki durumunda aktarıldığı bir maceraya konuk oluyoruz. ”  böyleydi. Oyuncu kadrosunda Brit Marling’le birlikte Jason Isaacs, Scott Wilson ve Alice Krige gibi ismlerin yer aldığı dizinin ikinci sezon duyurusu aşağıda paylaşılan video ile bildirilmiş oldu. Büyük ihtimal yıl sonuna doğru yayınlanacak yeni sezonu heyecanla bekliyoruz.

Dizinin güzel soundtracklerini de aşağıdaki bağlantıdan dinleyebilirsiniz.

https://www.youtube.com/watch?v=Bn0ngOBpxjA&list=PLQYLuNgDwNR5JGF3qh1QE2Q0baOz_zf_D

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.